Bu hat değerleri normal mi?

Merhaba @JFMugen, modeminizi garantiye yollamadan önce isterseniz modem üretici firması ile bir iletişime geçin. Onların yönlendirmesi sonucunda belki olumlu dönüşler alabilirsiniz.

Tabi bir önceki garantide de onların yollayın demesiyle yolladım zaten.

Şimdilik TurkNet yetkilisi sıkıntı modemde değil hatta dedi ve ekip yönlendirdi, bakalım ne olacak.

O zaman ekibin gelmesini ve yerinde müdahalesini bekleyelim. Durumunuzdan beni de özel mesaj üzerinden haberdar ederseniz sevinirim. Sizin için elimden ne geliyorsa yapmaya çalışır ve destek verebilirim.

1 Beğeni

Sanırsam sistem üzerinden bir şeyler yaptılar, sanırsam 1 haftaya yakındır problem yaşamıyorum. Ekipler de gelip bi kabloları vs. gözden geçirdi hem. Umarım gelecekte de sıkıntı yaşamam. Teşekkürler.

4 ay öncesinde aynı sorunları ben de yaşıyordum modemle gelen adaptörü değiştirdim 12 vol 2 Amper Huawei marka adaptör aldım SNR nois margin 8 e inse dâhi kopma yaşamıyorum . Ayriyeten ankastreden modeme gelen Kabloyu gerdirdim ve çok kaliteli rj 11 telefon kablosu modeme taktım Normalde Hattım Max 45 mbiti desteklerken sağolsun TurkNet Net 50 veriyor ve sıfır kopma iki üç günde gelen CRC hataları pek sıkıntı çıkarmıyor.

1 Beğeni

Çok sevindim bu habere :smiling_face_with_three_hearts: İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim :pray:

1 Beğeni

Maşallah diyelim mi :nazar_amulet:

modemle gelen adaptörü değiştirdim 12 vol 2 Amper Huawei marka adaptör aldım

Bu aklımda kalsın, sağol ^^

Sizde sağolun hocam sağlıklı günler

Diyelim Hocam çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Ben teşekkür ederim. İyi ve sağlıklı günler dilerim :pray: