Bu Hat Değerleri ile Paket Değişikliği

Merhaba,

Hat değerlerim aşağıdaki gibi.

Bu değerler ile 75 mbps hızlı pakete geçsem sorun yaşar mıyım?

Teşekkürler.

Gayet iyi değerler, yaşamamanız gerekiyor. Online işlemlerde 75Mbps seçeneği varsa oradan geçebilirsiniz.

Merhaba,

Online işlemlerde 75 mpbs seçeneği mevcut oradan paket değiştir dediğimde hemen geçiş sağlanıyor mu? Yoksa yine 3 iş günü beklenmesi gerekiyor mu?

Orada tarih seçme bölümü var, bugünü seçin geçişiniz sağlanır birazdan otomatik olarak. En azından ben geçtiğimde öyle olmuştu.

Merhaba,

Talebi oluşturdum. Teknik bilgiler kısmında hız değişti ancak test yaptığım zaman hala aynı hızı alıyorum.

Daha sonra mı güncellenecek gerçek hız.

Testi kablolu mu deniyorsunuz? Kablosuz deniyorsanız kablolu arkada hiçbir uygulama açık değilken speedtest yapın eğer sonuçlar yine aynıysa kayıt açın.

Kablolu deniyorum. Ancak Paket değişikliği ile ilgili sistemde otomatik açılan destek kaydı henüz kapanmadı. O destek kaydında da 3 iş günü içinde tamamlayacağız yazıyor.

1 Beğeni

O zaman kaydı beklemekten başka yapacak bir şey görünmüyor. Online işlemlerde paketiniz güncellenmiş mi?

Merhaba,

Hizmet bilgilerim kısmında hala 35 Mbps’e kadar olan paket gözüküyor.

Ayrıca internet paket değişikliği kısmında ise bekleyen işlem olarak gözüküyor.

Ancak bir önceki mesajımda gösterdiğim gibi teknik bilgiler kısmında hızı alıyorum olarak gözüküyor.

Bekleyeceğiz heralde.

1 Beğeni

Ek olarak bu paket değişikliğini yapmadan önce upload hızım 5 seviyelerindeyken paket değişikliğinden sonra 7 seviyelerine çıktı ancak download değişmedi.

Herhangi bir DSL kilidine vs takılmış olabilir miyim?