Bu hat değerleri ile 75 mb/s lik paket sorun oluşturur mu

Daha önce 100 mb/s denemiştim FEC ve CRC çok yükseliyor internetim sürekli kesiliyordu VAE altyapısından karşılanıyor internetim sizce bu hat değerleri ile 75 mb/s lik pakete geçsem sorun yaşar mıyım yine

Snr 8 civarı olacaktır kopma yaşayabilirsin. 50 paketi daha sağlıklı olacaktır.

Tanımlamada 50 lik paket yok sanırım böyle kalsam daha uygun olur @Hakan.Yildirim

75 lik pakete geçip hızınızı 50 mb olarak sabitletebilirsiniz

Destek kaydı oluşturarak paket yükseltebilirsiniz.

Bir kere oluşturdum ama hiç üzerine düşmediler destek talebinde nasıl belirteyim bu durumu @Hakan.Yildirim

@smenk Telekom dan kiralandığı için telekoma bunu iletirler mi bilemiyorum

ben 75 lik pakete geçtim ve sağlıklı bağlantı alamadığım için 35 lik pakete geri dönmek istedim. Müşteri hizmetleri isterseniz 50lilik pakete ayarlayalım demişlerdi ben kabul etmedim oradan biliyorum

Tarife/kampanyamı değiştirmek istiyorum başlığı altına 50mbps paketine geçiş yapmak istiyorum yazabilirsiniz.

peki teşekkür ederim sorun yaşamam de mi bu değerlerle patlarsam sıkıntı olur biliyorsunuz müşteri hizmetleri biraz ağır işliyor sıkıntı yaşanmasından çekiniyorum açıkçası @Hakan.Yildirim

50 Paketinde snr değeriniz 10+ olacaktır sorun çıkarmaz fakat daha yüksek hızlarda stabil bir hız alamayabilirsiniz.

50 de sorun yaşamam yani cevapladığınız yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim @Hakan.Yildirim

1 Beğeni

Rica ederim. Mutlu yıllar. :slight_smile: