Bu haber doğru mu?

doğruysa TurkNet ne zaman işleme alır sizce ve fiyat farkı olur mu acaba

Fiyat farkı olacak muhtemelen. Altyapınızın desteklediği en yüksek hız tek fiyat sloganı değişiyor burda :joy:

2 Beğeni

Merhabalar,

Konuyla alakalı netleşmiş bir süreç bulunmuyor. Böyle bir durum söz konusu olur ise müşterilerimizi mutlaka bilgilendiririz. Sağlıklı günler diliyorum :orange_heart:

6 Beğeni

çok uçuk fark olmasa bari

3 Beğeni

2-3 firma 200-1000 mbps paketlerini satışa sundu ancak fiyatlar çok uçuk.

Mayıs ayında planlamalar yapılmadı mı neden daha fazla bekletiliyor? 1 Haziran’da böyle bir düzenlemenin olacağı belliydi.

Diğer firmalar daha planlı sanırım daha TurkNet yol haritasını çizememişken satışlar başlamış diğer firmalarda :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Ben bugünden satışa açılır diye düşünüyordum daha süreç bile belli değilmiş 2 ay oldu.

Ben söylim ne yaptığını 100 Mbps için sadece port fiyatları güncellendi. TurkNet de bunun için zam yaptı :joy:

Neden cevap vermediniz ki

Merhabalar @Emree
Konuyla alakalı süreç netleştiğinde size en doğru yanıtı vereceğim :pray:

1 Beğeni

Ne kadar bekleyeceğiz peki : P

Süreç netleşene kadar muhtemelen :upside_down_face::sweat_smile:

1 Beğeni

Ahahahha aynen öyle :sweat_smile:

1 Beğeni

Türk Telekom fiyatlara zam yaptı 100 Mbps 194 TL olmuş o yüksek paketler gelse bile durumu olmayan geçemez büyük ihtimalle 500 lira olur normal bir ev müşterisi alamaz gigafiber olanlar haline şükretsin bin megabit simetrik veren yok

Yanılmıyorsam 100 üzeri paketler sadece FTTH olan altyapılarda geçerli.

Türknetin gigafiber dışında hiçbir avantajı yok şuan

Şu slogandan dolayı olabilir mi alt yapınızın desteklediği maksimum hız tek fiyat 16 mbit alanla 1 gigabit alan aynı ödüyordu. Bakalım neler olacak alt yapısı uygun olanlara gigabit vermeleri lazım düşük hız alanlardan fazla para alırken iyiydi :slight_smile:

2 Beğeni

Önceden fiber daha ucuzdu vdsden tam ben geçtim aynı oldu sonra 35 100 1000 hepsini aynı yaptılar. Tek fiyat bence gigafiber için gelmişti oranın maliyetini çıkarmak için bütün fiyatlar eşitlenmişti. Şimdi işin içinden nasıl çıkacaklar merak ediyorum.

Uzun zamandır beklediğim haber. Hatta bu öğlen 5 dk fiber gitti geldi dedim geliyor gelmekte olan.