Bu Değerlerle Ne Kadar Hız Alabilirim?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, aylardır fark etmişsinizdir belki sürekli konu açıyordum vdsl dolabımız aktif oldu beni galiba sonunda vdsl’e geçirdiler, az önce eve geldim modem değerlerim bu şekilde, maksimum ne kadar hız alabilirim, vdsl dolabı 30 metre aşağımızda hemen

3 Beğeni

100 mbps rahatlıkla alırsınız.

Hocam elim ayağım titriyor ciddi mi ? 25 senedir 8 mbps alabiliyordum az önce bu değerleri gördüm daha sabah 5 mbps hız cıkıyordu sorgulamada

1 Beğeni

bu değerlerle 100 mbps paketini aktif edebilirsiniz eğer 100 mbps aktif ettiğinizde 70 li hız alırsanız dslm kilidine takılmışsınız demektir onu da tekrar buraya yazarak çözebilirsiniz

1 Beğeni

biliyorum o heycanı aynısını bende yaşadım güle güle kullanın :slight_smile:

1 Beğeni

Sağolun hocam darısı diğer adsl mağdurlarına :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

profil desteklese 130 mbps bile alırsınız hat değerleriniz mükemmel nazar değmesin :smiley:

1 Beğeni

Sağolun hocam teşekkürler :slightly_smiling_face: suan modemde dsl ve internet ışığı sorunsuz yanıyor ama internete girmiyor yeni kullanıcı adı falan mı girmemiz gerekiyor modem arayüzüne hic bir bilgim yok da bu konuda

online işlemlerden kontrol edin doğruluğunu

1 Beğeni

Ciddiyim hocam. Ben de 100 mbps kullanan biri olarak nimet denecek gibi geliyor. Önceden 8 mbps ile sürünürdüm. Hayırlı olsun güle güle kullanın

1 Beğeni

Maalesef yakınımda vdsl dolabı kullanan TurkNet abonesi yok çünkü o kişiye de aynı zorluğu çıkarmışlar ama mahalledeki tt kullanıcları şuan vdsl hizmet alıyor. Dediğiniz gibi türk telekom müdürlüğüne gidip konusmak en iyisi ama az çok herkesin de tahmin ettiği gibi hiçbir şekilde yardımcı olmayacaklardır. Yardımlarınız için teşekkür ederim baran bey.

Bu yazıdan sonra bu değerleri almanız güzel haber :hugs:

1 Beğeni

Vallaha hocam mucizeden öte bi durum benim ki, umarım herkese bu mucizeler denk gelir, sağolun siz de yardımcı oldunuz🙂

2 Beğeni

Keyifli kullanımlar dilerim. :hugs:

1 Beğeni

100 mbps hayırlı olsun iyi günlerde kullanın hizmetinizi. Bu arada modemi VDSL olarak tekrar kurmanız gerekmektedir. :clap:

1 Beğeni

100 mbps lik pakette snr ortalama 11 civarı olur rahat rahat kullanırsınız bence

1 Beğeni

Teşekkürler hocam sağolun dediğiniz gibi yaparım :pray:

1 Beğeni

30 m mesafe ıcın degerlerınız bı tık dusuk 100 mgbt paket aldıgınızda snr degerınız 10lara dusebılır eger hattınız eskıyse ek vs varsa duzelttırerek daha stabıl hız alabılırsınız. yınede hat degerlerınız cok ıyı benım tavsıyem bıraz cılalamaya gırıyor. bende 100mt ıle vdsl kullanıyorum kapasıte 157 ye 60up gosterıyor sızde daha yuksek olması lazım.

1 Beğeni

Vallaha hocam yıllardır 8 mbps adsl kullanan biri olarak bu bana fazla bile geldi, 75 falan alayım yine de itiraz etmem, paketi 100 mbpse yükselteyim bakalım kopma falan olursa 75e geri dönerim, teşekkürler önerileriniz icin :pray: