Bu değerler 50Mbps için yeterli mi?

Selamlar, şuan 35Mbps kullanıyorum ve değerler resimdeki gibi. 50Mbps’ye yükseltirsem bir problem olur mu? (Cat6 Kablo Bağlı)

Hızını 75 mbps yapıp snr yi manuel 7 ye sabitleyip kullanabilirsin. 50 mbps de kullanabilirsin dilersen.

Bu modemde SNR ayarlanmıyor maalesef.

Online işlem merkezi üzerinden paket tarife adımından 50 Mbps paketine geçiş talep edin.

Hatta kopmalar olur mu?

Hattınız çok problemli değil ise bir sorun olacağını sanmıyorum. Bir süre test edersiniz eğer memnun kalmaz ve hata oluşup hız düşümü olursa tekrar alt pakete geçiş talep edebilirsiniz

Tamam teşekkür ederim.

1 Beğeni

Rica ederim, yine bir soru, sorun oluşur ise yazabilirsiniz. :hugs:

TurkNet Online İşlem Merkezi e “internet hızımı hattımın destekleiği en yüksek hıza çıkarır mısınız?” diye yazarsanız. Gereken yapılacaktır. En düşük snr 8 değerine sabitleyerek en stabil bağlantıyı sağlayacak şekilde ayarlıyorlar. Yine de bir sorun olursa TurkNet Online İşlem Merkezi den kayıt açtırıp düzeltirsiniz.

1 Beğeni

Modemden Annex A veya Annex B seçin. Fark ederse ona göre değeri değiştirilmiş olarak bırakın. Bana tavsiye edilen Annex A idi ancak ben Annex B ye alınca modem hem daha hızlı ve yüksek hızda buluşuyor hem de stabil bağlantı oluyor. Sanırım Santral ile alakalı bir durum

ZTE H168A modemde bunu nasıl yapabilirim?

1 Beğeni

ZTE modemler hakkında bilgim yok hocam maalesef

1 Beğeni