Bu ay ne kadar veri kullandınız ? [ANKET]

  • 0-200 GB
  • 200-400 GB
  • 400-600 GB
  • 600-800 GB
  • 1 TB +
  • 2 TB +
  • 10 TB +

0 oylayanlar

30 Gb kullandım sağolsun 1 mbs hız ya zaten 144 p video bile açamıyor yani. :smiley: Hakan abe halam neti kapattiracakmis benim laptobum gelince oda bi 13 günü bulut ve ayrieten bilgilendirmesi için nejla hanımı arattırdım iptal edicem demiş direk bu arada onlarda benim dediğim gibi iş emrini vermemize rağmen gitmiyorlar demişler halam iptal edicem diyince kadın destek olayım demiş kabul etmemiş o destek kaydında kapattı etiketleme yapılacak olan şimdi tekrar açmaya çalışıyorum imkan varsa, daha iyi bir TurkNet çalışanı ilgilensin muhtemelen nejla hanımın yolladığı iş emri türk telekoma düşmüyor bence ve bu yüzden çok uzun sürüyor yoğunluktan bahsetmeyelim 1 ay oldu olucak.

çok eskiden 16 mb lık paketteyken 800 gb ları 1 tb ları buluyordum. ama şu sıralar 600 civarındayım. youtube dan video izlerken 1080 p bile çok akıcı izleyebilmeme rağmen sırf TurkNet 'e ayıp olmasın, yazık olmasın bantları geniş kalsın :slight_smile: diye 480p izliyorum videoları. ama film falan izlerken 1080p ye acımıyorum :slight_smile:

hocam ne güzel cümlenin sonuna kadar noktalama işareti hakkını kullanmamışsın :slight_smile: valla cümleyi okurken beynim yandı :slight_smile:

Sağol Hocam:D hakkını vermezsem yalan olur.

1 Beğeni

üniversite sınavlarında uzun paragrafları okurken canımız çıkardı. sen bi cümleyi paragraftan uzun yapmışsın. :joy: :joy:

Napan ki türk telekom 1 aydır etiketleme yapamıyorsa çok sorumsuz bir operatör.TurkNet’ te yanına kar kalıp bir şey yapmıyor iş emri verdim iş emri verdim hae zaten 3 aydır 1 mbs hız alıyorum. Tam kafa atasim geliyor gelmiyorlarsa şikayet acın türk telekoma gelsin halletsinler degilmi. Benim düşüncem muhtemelen iş emri türk telekoma düşmüyor ve bu yüzden gelmiyor eskilerde böyle birşey yaşandı yani. @yuce

1 Beğeni

sonuçta olan sana oluyor. umarım bir an önce çözülür. gerçekten bu sıkıntıları yaşamış biri olarak anlıyorum seni. Allah yardımcın olsun demekten başka da diyecek bir söz bulamıyorum… @Xencation

14 günde 186 GB. :joy: Daha 16 gün var…

2 Beğeni