Boş port olmaması hak

İyi günler , internet başvurusu yaptım altyapı yetersizliği sebebiyle boşta port yok denildi bende TTNet ile irtibata geçtim ve artık sonuç aldıim 07.05.2020 tarihli mesaj geldi ( TTNet abonolik başvurusunda da bulundum ki hemen alt yapı duzenlemesi yapılsın diye )
Artık alt yapı sorunlari kalmamış bu sizin sisteminizde ne zaman görülür ? Ne sıklıkla güncelleme yapıyorsunuz ?

Mesaj içeriği = Degerli Musterimiz, internet abonelik basvurusunda bulundugunuz adresinizde altyapi calismalarimizi tamamladik. Konuyla ilgili bilgi vermek uzere sizi en kisa surede arayacagiz. 4440375’ten gelen aramalari cevaplandirmanizi rica ederiz. B001

Ger bildirim bekliyorum irtibat no 534 321 01 48

1 Beğeni

Şu an sorgu yapınca görünüyor mu?

1 Beğeni

Nasıl sorgulama yapabilirim fikrim yok , beni TurkNet müşteri temsilcileri demişti boşta port yok olduğunda internet bağlayacağız diye ,

turk.net üzerinden ne “hız alırım?” kısmına girin.

1 Beğeni

Selçuk bey , kendi adresime bakamıyorum fotoğrafta olan şekilde çıkıyor rastgele komşuyu seçtim onda hız 35 mg bit veriyor bana niye 16 ? ( Gerçi net bile bağlı değil de )

Ozaman ilerleyen bir iki gün içinde abonelik işlemleri başlar sanırım. Ama müşteri no iletirseniz daha iyi yardımcı olabilirim

T sekkur ederim Selçuk bey ,
1660452 müşteri numaram ,

Peki bu hız olayı hakkında fikrinizi rica edebilir miyim nedir yan daire 35 bana 16 ?

Eğer uygunsanız abonelik başladıktan sonra da 35mbps geçebilirsiniz talep oluşturup.

Bilgilendirme ve yönlendirme den dolayı teşekkürler hayırlı ramazanlar dilerim Selçuk bey,

1 Beğeni

Teşekkür ederim, size de hayırlı ramazanlar dilerim.

Merhaba. Size port tahsisi aranmış, kurulum için aranacaksınız. Başka sorunuz var mı? İyi günler dilerim.

Onc likle bilgilendirme den dolayı teşekkür ederim Selçuk bey, sorun değil de ricam olacaktı kurulum için gelmeden önce aranmak istiyorum ve özellikle haftasonu kurulum talebi ediyorumn ya da 19 Mayıs da rica eden lir miyim

1 Beğeni

Sokağa çıkma yasağı olduğu için bunun gerçekleşebileceğinden emin değilim. İsteğinizi kayıda yazın, ekipler o gün randevu oluştursun

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.