Bizde Gigabit fiber İstiyoruz (GEBZE BÖLGESİ)

Merhabalar arkadaşlar.

Uzun zamandır TurkNet kullanıcısı olarak bir çok internet sağlayıcısından çok çok daha iyi ve kaliteli hizmet vermekte bu yüzden TurkNet e teşekkür etmek istiyorum.

Ama ne kadar memnunda olsam GEBZE bölgesinde oturan her kullanıcı gibi bende kırgınım.

TurkNet in artık bizleri unuttuğunu düşünüyoruz. Bölgelerimizde bulunan santrallerde hiç bir çalışma yapmadığı ve bizi ttnet in kaderine bıraktığını düşünmeye başladık.

@EFG

2 Beğeni

Hocam daha istanbula adam akıllı gelmedi gebzeye biraz zor :smiley:

1 Beğeni

Hocam önce şu istanbul tamamlansın da.

1 Beğeni

Gebze de İstanbul sayılır :smile:

3 Beğeni

Başkent’e de gelse. Turk.net şu TT nin sahip olduklarına sahip olsa ülke rahatlayacak.

7 Beğeni

Gebzenin kaderimi nedir her zaman arkadan geliyor. Aslında ülkenin atar damarlarından biri olan önemli bir bölge koskocaman fabrika bölgesi ama biz burda en fazla 36 mbps hız kullanabiliyoruz :slight_smile: TurkNet nerelerdesin duy sesimizi

3 Beğeni

Tuzla’ya gelsin de önce :slight_smile: Hala çağ dışı direkten kabloyla gelen interneti kullanıyoruz…

1 Beğeni

Gebze’de çok sıkıntılar var müdür ve altyapı birimleri ile görüştüm yavaş yavaş çözecekler ama TurkNet fiber’i gelmesi lazım.
Ama daha Kartal maltepe pendik tuzla varken gebze’ye doğru biraz zamana alacağını düşünüyorum.

tuzla.aydinli mahallesi fiber konusunda ennyuksek.yerde ama.nedense gelmiyor :laughing:

Mercan kısmına gelsin ya,gerçekten en ilkel internet sistemi var hala buralarda :smiley:

+1
Adsız

Burak bey ben darıca’dayım telekom fiberini getirttim şimdi de sol fiber geliyor mücadele ederseniz gelir.TurkNet istese getirir ama çok yavaş ilerliyor santrale 700 metre ilerisindeyim bu santral’de Yapa var ama nedense çevresindeki binalara fiber çekmiyor garip bir durum neyseki diğer firmalar işini yaptı.

1 Beğeni

nasıl tt fiberi getittirdiniz? @nitronos

TT fiberi getirtme konusunda vermek isterseniz ben de bilgi almak isterim @nitronos.

1 Beğeni

TT’nin önceliği yeni binalar. Artık bakır kablo çekmiyor. Mevcut bina içi bakır tesisatı sizler fibere çevirirseniz TT kazma işini yapıyor

Örnek veriyorum. Arkadaşımın oturduğu sokakta fiber altyapısı vardı ama bina tesisatı eski olduğu için kendi binasına fiber cekilmemisti. Telekom müdürlüğüne gidip kabloları oradan ücretsiz temin etti. Bina içi tesisatı iki adam tutup komple fiber yaptırdı. 1 ay içinde de türk telekom kazısını yapıp kutuyu koydu binaya.