Bitmeyen genel arıza ☹️

6 aydır bulunduğum bolgede sorun var ve turktelekom gleıp bakmadı dahı sozde 28.02.2024 tarıhıne kadar gıderıcek ama geleb giden yok leş gibi internetten çile cekmekten bıktım internet düzelir düzelmez ilk işim turknetten abonelıgı iptal etmek olacaktır

Bulunduğunuz bölgede genel bir arıza var gibi görünüyor. Bunun sorumlusu da TurkNet değil altyapı sağlayıcısı şirket.

Selamlar @Eser.27, hizmetinizin iki günü aşkın süredir aktif olduğunu görüntülüyorum. Fakat belirttiğiniz gibi hız değerlerinizde bir düşüklük görünüyor. Genel arıza süreçlerinde bağlantı sorunları meydana gelebiliyor. Bu çalışmalar yerel sağlayıcı tarafından gerçekleştiriliyor. Arızanın boyutu ve çalışmanın seyrine bağlı olarak süreler planlanandan uzun ya da kısa sürebiliyor. Belirtilen tarihte probleminiz çözülmez ise destek kaydı oluşturup ilgili birimlere bilgi aktaralım.

6 aydır gelen giden yok TurkNet baskı yapamıyormu ozaman biz TurkNet kullanmayalım

Alperen bey nasıl gordunuz acaba 2 gündür aktif olduğunu siz farklı bırıne bakmıs olabılırmısınız acaba suan ınternetım yok mesela surekli kesılıyor ve 6 aydır leş bir internet kullanıyorum

Mahalleli olarak veya vatandaşlar olarak siz baskı kurun bu daha etkilidir.

Yaptık ama nafile siz firma olarak baskı yapsanız daha iyi bence ama siz bilirsiniz internetim düzeldigi zaman yapacagım ilk iş turknetten ayrılmak olacak 5 yıllık abonenız sızden bıktı cunku

Firma baskı yapıyordur, ama söz konusu şirket hem altyapı sağlayıcısı hem de bireysel internet satıcısı olduğundan (rakip firma olduğundan) ne kadar etkilidir bilemem. Benim TurkNet ile bağlantım forum moderatörlüğü ve internet aboneliği dışında TurkNet ile resmi bir bağım yok bunu da belirtmek isterim. Genel arıza durumlarında çoğu zaman TT aboneleri bile elleri kolları bağlı beklemek zorunda kalıyorlar. Vatandaş olarak iletişim hakkınızı şirketlerden çok bizlerin araması gerektiğini söylemek istedim. Umarım arızanız kısa sürede çözülür :pray:

Eger bir abonenın sorumu hersene tekrarlanıyorsa bir cozum bulması gerekır firmanın ve TurkNet 28 subatta gelecek dıyor tt mart sonu gelecek dedi hangi firmaya inanacam onu bılmıyorum

Sorun belirtilen süre içinde de çözülebilir sonunda da çözülebilir. Altyapı sağlayıcısının performansına bağlı olarak bu süre değişebiliyor. Tek çözüm yolu tüm binalara veya dairelere fiber altyapının ulaşması ve cadde veya sokaklarda yeterince portun abonelere tahsis edilmesi gibi görünüyor.

Tt ekipleri 6 aydır gelip bakmıyor ki baksa sorun hemen cozulecekte ilgilenen kimse yok artık yoruldum en sonunda pc yı de cope atıp ınternetsız yasama baslayacam

Mükerrer Bildirim.