Biraz da kullanımlarımızı paylaşalım :)

Hız: 100 mbps
Kullanım sayısı: 5 telefon 3 bilgisayar, 1 tv
15 günlük veriler :rofl:

Evet, fps cs pubg gibi oyunlarda input lag denilen yapılan hareketin geç gerçekleşmesi olayı yaşanıyor. Fakat ben Rocket league’i sıfır lag ile oynuyorum.

Çok net tüketmeyin :slight_smile: bize kalmıyor sonra :slight_smile:

1 Beğeni

Hikaye bazlı oyunlarda hiç fark edilmiyor bile ama rekabetçi oyunlarda bariz fark yaratıyor o input lag olayı maalesef. Geforce now ayarlarından vsync kapatınca gecikme az da olsa azalıyor league of legends gibi oyunlar o şekilde oynanabilir ama fps oyunlarına bu şekilde çok şans vermiyorum :confused: . Tabi Nvidia bir gün Türkiye sunucu gibi bir atılım yaparsa neden oynanmasın

@Hakan.Yildirim @enisemre Teşekkürler cevaplar için.

2 Beğeni

Yakında Amazon Luna çıkacak :slight_smile: Amazon, Nvidia nın aksine Türkiye’ye server koyabilir. Üstelik her ülkenin para birimine özel fiyat belirledikleri için daha uygun fiyatlı olacaktır. 2 farklı bulut oyun sistemi olacağı için rekabet bizim işimize yarayabilir :slight_smile:

2 Beğeni

Bu haberi yeni öğrendim evet rekabet olursa işimize gelir umarım kısa zamanda açılır :slight_smile: . İyi bir sistemimiz yok ama internetimiz var hakkını verelim en azından değil mi :smiley:

1 Beğeni

Az bir farkla rekor bende
Kullanıcı sayısı :
9Telefon
2 TV
4 PC
Modem hızı:
80MBPS
Standart ev kullanımı 2 aile kullanıyoruz insanlar bu değerlere neden şaşırıyor anlamıyorum 1 oyun olmuş 100gb bu değerler az bile
Edit:Özür dilerim sizin önceki ay kullanımı daha fazlaymış :slight_smile:

1 Beğeni

Yanlış gösteriyormuş. Konuyu ilk açtığımda 01.11 - 01.12 tarihleri arası 658 down 80 up vardı. Konuyu da sanırım 2 aralıkta açmışım. Yani istatistik tamamlandıktan sonra.
Dün OİMe güncel veriler için baktığımda; 01.11 - 01.12 aralığının değiştiğini gördüm. 1288 down 166gb up gözüküyor şimdi. Grafiğin bütün güzelliğini bozdu, merdiven haline getirmiştim ben onu ne güzel :smiley:
Niye böyle oldu ki?

E siz hep indirme yapmışsınız :smiley: Arıza baş gösterene kadar tabi :smiley:

Ne yüklüyorsunuz bu kadar? :))

1 Beğeni

Pandemiden dolayı ofisi eve taşıdığımız için uzaktan erişim programları damlaya damlaya göl yapıyor :slight_smile:

bu senenin mart ayından önce 2-3 ay 1 tb kullanmışlığım varr ne güzel gunlerdi şimdi hep sorunlarr

Grafiğim yine eski haline dönmüş. Çok tatlı bir merdiven yakaladım, bu ay da 100GB kadar eklemeyi düşünüyorum :))

Ah be bizde superbox var 100gb sınırlı nefes alsak gb gidiyor şu TurkNet interneti bağlatırsa bizde coşarız umarım (360p de video izlemekten bıktım artık 360p bana kaliteli geliyor djdjdjdjdk)

1 Beğeni

Sadece TV Box ve telefon kullanımım bu şekilde :stuck_out_tongue: esasında PC geri gelince en az 1100 GB kullanımım olur diye düşünüyorum.

Hız: 100 fiber
Cihaz: 1
Kullanım: Dijital içerik üretimi :rofl:

Lütfen upload yükselsin. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır :joy:

1 Beğeni

Hız: VAE 100
Cihaz: 4 ( 1 Bilgisayar 3 Telefon )
Kullanıcı sayısı: 3

Elbet bir gün 1TB
Kullanım: Online oyunlar , Spotify , Youtube , Discord ( Ekran Paylaşımı )

2 Beğeni

Benim kullanıma baktım da (upload + download) × 2 yapsak bile senin upload kullanımına yetişmiyor helal olsun akdjakkfjdnfkg

1 Beğeni

Ben de rekoru egale edeyim bari :smiley:
4 Telefon
3 Bilgisayar
1 Tv
Oyun oynama, uzaktan eğitim, tvden dizi film izleme için kullanıyoruz ama en çok kullanım epic games ve steamden oyun indirmeden oluyor
edit: Egale edememişiz tüh önümüzdeki aylara artık