Bir TurkNet klasigi

Akillarina geldikce hatti kapatiyor sonrasinda sahadan kaynakli degil ev tesisatinizdan kaynakli isterseniz ucrete tabii teknikseyen gonderelim

1 Beğeni

Talep etmiyorlar benden kaynakli degilse daha oncede ayni durum oldu 32 gunde cozduler o teknisyen 3 kere geldi gitti degisen birsey olmadi :slight_smile:
Demek istedigim Turknetin siradaki zaman kazanma kozu teknisyen yonlendirelim olacak.

Adam tutup kapattirmiyor olabilir ama kapatanlara karsi musterisini koruyamiyor demekki

Ariza kaydi actim zaten verdik cevap modem arizasi , yeni modem almistim onuda kurdum degisen birsey yok , hat offline iken modem arizasi cevabi nedir… ev telefonu calisiyor onda probelm yok

Sorun belli oldu , bana 50mbit hizini alt yapiniz destekliyor modeminizi degistirirseniz bu hiza gecebilirsiniz dediler bende modemi degistirdim paket degisikligi yapmislar fakat herseyin normal olmasina ragmen bu hizi veremeyeceklerini soylediler hizi tekrar 16mbite dusurdum problem cozuldu bu hizi almak istiyorsam tekrar basvurmam ben arizanin cozulene kadar internet kullanamayacaksiniz (belirsiz bir sure)…
Neden modem aldirdiniz sorusuna cevap yok.

1 Beğeni