Bir haftadır internet yok dsl ışığı yanmiyor

İyi gunler gecen hafta bu zamanlarda altyapim destekledi icin vdsl 35 mbps den 100e cikarmak icin destek kaydi actim sagolsunlan hemen yukselttiler ama bana tam hizinizi yukselttildi diye mesaj geldinde internet gitti. Ben de modemi yeniden kurmam gerektini sandimdan yeniden kurdum ama kurmamam gerekiyormus ogunden beri dsl ve internet isigi yanmiyo o gun yeni destek kaydi acildi dsl yanmiyor diye ogunden beri bekliyorum ekipler ilgileniyor diyolar ama hic bisey olmuyor ozamandan beri, mobil paketimde bitti derslere de giremiyorum.

Destek kaydi no: 46933240
Abone no: 1937523

1 Beğeni

Destektek yerinden ne yazdılar ve kaç gün oldu açalı.
Hangi modemi kullanıyorsun

Modem: TD-W9970v3 turk telekomun verdigi.

Kaydi ayin 2 sinde sabah 10 da acmistim.

Destek kaydindan gelen cevap "

Merhaba r Bey,

İletmiş olduğunuz arıza kaydınızla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Konu ile ilgili olarak güncel ve detaylı bilgi aldığımızda sizinle paylaşacağız.

Ekiplerimizle iletişim halindeyiz. Sizden ricam bu zaman zarfında modeminizi açık tutmanız.

İyi günler dilerim. "

Ama hep ben durum hakkinda bilgi istedikten sonra boyle yaziyolar ekipler ilgileniyo diye.

1 Beğeni

Modemi arka bağlantıları çıkar. 5 dk bekle tak gelecek mi dsl bak. O modemin sorunu var

Onu onceden cok denedim olmadi.

1 Beğeni

Türk telekom modemi hep sorun olmuştur.

Ben modemi en son rootlamistim ama öylede olmadi baska modemim de yok şu anda

Sanırım resetledikten sonra rootsuz haline döndü

Ama sorun modemde olsa geri dönüş te sorun kullanici kaynakli diyebilirlerdi.

Yok soyle rootluyken kurulum yaptim dsl gelmedi bende roottandir diye fabrika ayarlarina sifirladim kurdum yine gelmedi sonra tekrar root attim kurdum yine gelmedi en son suan fabrika ayarlarinda kurdum öyle bekliyom.

Dsl sinyali geliyormu diye tt bakması gerekiyor. Ne zamandır açık destek kayıdı.

Ayin 2 sinden beri acik benim modemde dsl sinyali yanmiyor

1 Beğeni

İlettim ilgili kişiye. En kısa sürede ilgilenecektir.

1 Beğeni

Coooook teşekkür ederim dersleri kacirmaya baslamistim.

1 Beğeni