Bir adrese iki internet

Merhaba ben şuan ttnetten adsl hizmeti alıyorum. Turknettende ikinci internet için başvurumu yaptım. başvuru yapmadan önce müşteri hizmetlerine mailde attım ama bu konuyla ilgili kimse cevap vermedi. Benim adresim için özgür iletişim 50 vdsl paketi çıktı ve bu paket üzerinden başvuru yaptım. Aktivasyon kısmından da durmumu açıkladım. “Kurulum ekipleri randevu için sizi arayacaklar. Sözleşmenizi, kurulum ekiplerimiz getirdiğinde imzalayıp teslim edebilirsiniz. İki bağlantı olması halinde sorun yaşayabilirsiniz, adreste tek bağlantı yapılmaktadır. İyi günler.” böyle bir cevap aldım ancak 2 yıl öncesinde evime superonline fiber bağlatıp rahat rahat kullanmıştım. Öteki iinternetin iptali söz konusu değil eğer iş o noktayı gelirse TurkNet 'i iptal etmek zorundayım. İnternette bir çok kişi var aynı adrese ve ya evine 2 farklı internet bağlatan 2 si adsl olupta bağlatanda var. Bu konuda bana acilen yardımcı olun. Kullanamayacağım bir internet almak istemiyorum.

Hoş geldin Furkan!

1. hat xDSL yani Bakır 2. hat FİBER eğer öyleyse
    1.hattan TurkNet alabilir yani TTnet’i iptal ettirirsiniz ve 2.hattan ise Superonline FİBER hizmet alabilirsiniz. TurkNet, Superonline altyapısı kullanmıyor.
1 Beğeni