Binaya gelen kutu hk

Merhaba arkadaşlar. Son 2 aydır felan bulunduğum bölgede kazı çalışması vardı. Bugün binada Türk Telekom’a ait böyle bir kutu gördüm.

Bu kesin fiber midir? Ne zaman bağlatabilirim?

1 Beğeni

Merhaba, Alt yapı sorgulamasında Fiber olarak geçtiği anda geçiş talebinde buluna bilirsiniz.

Türk Telekom fiber kutusudur ama daha bağlantıları yapılmamış.

1 Beğeni

Kafamda bir kaç soru var. Ben TurkNet’te kalmak istiyorum ama fiber modemim yok TurkNet sağlıyor mu modem? Türk Telekom’da gözüktüğü anda TurkNet görüntüleyebilir mi hemen?

2 Beğeni

Fiber alt yapıya geçerken kurulum ücreti alınıyor, Kablo ve router Türk Telekom ekibi tarafından getirilip bağlanacaktır ve kullanıma hazır hale getireceklerdir.

1 Beğeni

Sorularınızın cevabı evet.

1 Beğeni

Kutu hâlâ fotoğraftaki gibi bağlantıları yapılmamış bir şekilde duruyor ama altyapı sorgulamada fiber tanımlanmış. Başvuru yaptım cuma günü, geri dönüş olmadı henüz. Nasıl ilerliyor bu süreç?

1 Beğeni

Gelen talepler belli bir sıra dahilinde iş yoğunluğuna göre değerlendirilir. İsterseniz TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden bir kayıt açıp bilgi almayı deneyebilirsiniz.

7 iş günü içinde kurulum olacak ekipler sizi arayacak dendi online işlemlerden ama kimse aramadı. En azından detaylı bir bilgi alabilir miyim süreçle alakalı gelişme vs.?

Selamlar @nisa, dönüşüm sürecinizin öncelikli olarak ele alınması ve bilgi aktarılması adına ekiplerle iletişime geçtim :heart_hands: