Binaya fiber geldi

Binaya fiber geldi bina sahibi onay vermiyor binayı deldirmek istemiyor telekom kablolarında sıkıntı varmış napmamız gerekiyor teşekkürler

böyle bi nimet gelmiş neden ayak diretir anlamıyorum? millet kapı kapı dolaşıyor altyapı gelsin diye…

Ben aylardır uğraşıyorum fiber gelsin diye adama bak fiber gelmiş duvar delinmesin diyo saçmalık

Fiber var diye fiyat arttıranlar var bu nasıl kafa?

Bina sahibini şikayet edin cimer e. İletişim özgürlüğünü kısıtlıyor diye :person_shrugging:

4 Beğeni

Cimer e kendim yazsam olur mu?

Eğer reşit iseniz olur. Ama bununla ilgili resmi bir yaptırımı olur mu olmaz mı hiç bir fikrim yok. Eğer hali hazırda olan kablolara zarar verseydi şansı yoktu. :person_shrugging:

Bastır ankaragücüyle =) Yapıştır =)
Ben kiracı olsam ev sahibi böyle birşey yapsa inan bana dakika sürmez şikayet etmem.
Hatta gelen ekibe bina sahibi ile görüşün tutanağınızı tutun beni de yazın derdim ellerinde kanıt olsun diye.
Sonradan TT ekiplerini suçlayabilir ben öyle birşey demedim diye.
Böyle insanları türkiyeden süreceksin vallahi.
Hatırlarsınız bir video vardı kız röportaj yapıyorda yaşlı adam başka bişi diyordu o zihniyet işte =)

3 Beğeni

Duvara asılan tablo değil ki bu. Duvar deldirmem :slight_smile:
Getirin o fiber kabloyu delik deşik edin benim evin duvarlarını dert değil :sunglasses:

Beyler müşteri hizmetleriyle görüştüm bulunduğum bölgede çalışma yapılıyormuş binaya ekip gelsin dedim müdürlüğe iletti müşteri hizmetleri napmamız gerekiyor teşekkürler

Kaç daire onun kaç daire başka insanlar satın aldı ?

İki kişinin ortak 7 daire var

4 daire kabul ederse diğer 3 daire hiç bir hakkı olmuyor.

Bina sahibi yerin kazılmasını istemiyor napmamız gerekiyor teşekkürler

4 daire kabul ediyorsa başbakan gelsin karışamaz.

1 Beğeni

Dün müşteri hizmetleriyle görüştüm ilgili birimlere iletmişler bazı yerlere mail attım cevap bekliyorum

Müşteri hizmetleriyle görüştüm TurkNet le görüşün dedi teknik ekibe iletti müşteri hizmetleri