Bina içi fiber hattı

Merhaba şuanda turktelekom adsl kullanıyorum binanın duvarına beyaz kablolu siyah bi kutu taktılar evin içine fiber hattını çekiyormu TurkNet ve modem veriyorlarmı?

Türk.net in sayfasından altyapınınızı kontrol edebilirmisiniz rica etsem ?

100 mbps fiber alabilirsin diye gösteriyor

Mevcut aboneliginizi iptal edip fiber için yeniden başvuru yapabilirsiniz.

250 tl ücret çıkartıyor turktelekom mart ayında taahüt bitecek o zaman geçmeyi düşünüyorum

120 ₺ ye kadar cayma bedeli TurkNet tarafından karşılanıyor. Ama siz bilirsiniz, taahhutunuz bittiği zaman sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Geçiş yapmayın fiber için 0 dan başvuru yapın sorun yaşamayın.

Fiber için geçiş olmuyor zaten. 0dan başvuru şart.

Bugün sokakta türktelekom çalışanlarıyla karşılaştım onlar bana sözleşmen martta bitiyorsa şubatta TurkNet 'e başvuru yap dediler binanın içine hat çekerler sözleşmen biterse yaptıramazsın dediler o yüzden açtım konuyu bu tarz bi durumla karşılaşan vardır belki diye ayrıca telefonda görüştüğüm kişi bana 99 tl kurulum ücreti olucağını söyledi kurulumda hat çekiyorlarmı bilmiyorum

Fiber hatta 99 ₺ kurulum ücreti ödersiniz. Kredi kartı ile ödeme yaparsanız 3×22 ₺ olacak şekilde toplam 66 ₺ kurulum ücreti tahsil edilir sizden.

Gel gel satürasyon mükemmel gel

1 Beğeni

Türktelekom altyapısını kullanmıyolarmı hattınızda problem olmadığı ne malum

17 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.