Bıktıran crc hataları

senin internetinde koplamar oluyor. Banada oluyordu onceden. Zyxel modemi vardi internet bagli ise isigi turuncu bagli olmayinca kirmizi yaniyodu. Dsl sabit. Sonra kendi kendine tekrar baglaniyodu. Oyle bir problem olabilir.

Zyxel modemimde 8.4db SNR Margin ile stabil olarak 80mbit hat hızı alıyorum, sıfır CRC. Ben de @semihaydogan 'a katılıyorum. ASUS’a harcayacağınız paraya Keenetic tercih etmek daha mantıklı.

1 Beğeni

Su anlik sorun kalkti gibi ama yine crc hatali mevcut. Problem tekrardan bilgilerinize basvururum. Herkese yardimlari icin tesekkurler.

1 Beğeni

aynen öyle bende çözümü modemi resetlemekte buldum şuan düzeldi ama ben evde değilken sabah 9 10 gibi gitmiş gelmiş bidaha kopmamış :slightly_smiling_face: türknettende az önce arandım sabah ki kopmanın nedeni ekiplerin müdahalesinden kaynaklıymış :slight_smile: şuan sorunsuz kullanıyorum ani ping zıplamalarıda yok hız kaybımda yok(benden size tavsiye snr değerini ne kadar düşük tutarsanız eğer altyapınızın üstünde bir hız gelirse paket kayıpları çok fazla artar 10 saniyede 500 crc hatası ile karşılaşabilirsiniz mümkün mertebe snr değerinizi 13’ün altına indirmeyin) :slight_smile:

şuan hat kaç dakikadır aktif ve crc hatası sayınız kaç

2 gunluk vadede durum bu sekilde

1 Beğeni

Hattın iyi durumda dostum iyi kullanımlar :slight_smile: