Belgeler sisteme yüklenmiyor

salı günü kuryenin getirdiği belgeleri imzaladım hala sisteme yüklenmemiş uzaktan eğitim derslere giremiyorum. @EFG

1 Beğeni

Kurye sana kargo no bıraktımı

Kurye aldı belgeleri gitti eskiden musteriler kargoyla yolluyormus.

1 Beğeni

Okadar eski değil 9 ay önce :slight_smile:
Hangi kurye aldıysa . Oraya gidip isminle araştıra bilirsin gidip gitmediğini.
Ondan sonra
Destek kayıdı açabilirsin

destek kaydı açtım dünde aynı şeyi söylediler bugünde ekiplere ilettik diyip geçiştiriyorlar 2 tane belgeyi yüklemek bu kadar zor olmamalı.

1 Beğeni

@EFG

Özeline abone no ve açıklama yazarsan bakacaktır.

Merhabalar, yaşanılan yoğunluk sebebi ile sisteme belgeleriniz yüklenmemiş olabilir. Bana özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletirseniz sisteme belgelerinizin en hızlı şekilde yüklenmesi için size yardımcı olabilirim.

1 Beğeni

Teşekkür ederim gerek kalmadı belgeler yüklenmiş.

2 Beğeni

Sorun kalmamış başka konuya devam et :blush:

1 Beğeni

şaka gibi şimdide belgeleriniz başkası tarafından doldurulmuş bir daha imzalamanız için göndericez diye mesaj atmışlar belgeleri kendim imzaladım 3 gün beklettiler bide lütfen yardım edin.
Müşteri no 2327011.
@EFG

1 Beğeni

Ben 8 gün önce verdim hâlâ ellerine ulaşmamış sistemde yok

1 Beğeni

dün akşam sisteme geçti inceleniyor yazıyordu bugün belgeleri siz imzalamamışsınız diyorlar şaka gibiler.@EFG

1 Beğeni

TurkNet bağlanana kadar çile çektiriyor ama bağlanınca iyi hizmet veriyor mesele bağlanmak bizim 9.gun hala bağlı değil

hemşerim bi sorun mu var :slight_smile: 41
hemşerim derken kötü algılama bende 41

yine başa döndük belgelerde sıkıntı var siz doldurmamışsınız bir daha kurye yollayacağız diyorlar :slight_smile:

1 Beğeni

kuryeyi salla. kağıtları çıkar imzala. zarfa koy üstüne TurkNet ve adresini yaz ortaya . sol üste adresini yaz. sağ üste hizmet no varsa , müşteri no , adını yaz . yolla . MNG le yolla ücretsiz.
ben öyle yaptım :wink:
yurt içi kargoya verdim ben bir günde gitti ama kargo parasını kendim verdim. mng olmadığı için

bu şekilde yap hemşerim. :slight_smile:

valla hazırda imzalamış olduğum belgeler varken bir daha 3 gün beklemek istemiyorum bugün belge işi hallolmazsa başka firmalara yönelicem hafta başı internete ihtiyacım var.

1 Beğeni

para sıkıntın yoksa yurt içiye ver yarın orda olur.

Bana müsaade edin. Ben ilgilenip size geri dönüş yapacağım.

2 Beğeni