Bedava ayda ekstra tarife kullanma

dediğiniz gibi TurkNet Online İşlem Merkezi’deki paket başlığının altına yazdım. Cevap geldiği zaman buraya da yazarım

1 Beğeni

sorun çözüldü!! keneetic’e mail attım onlar da beni aradı, bilgisiyarımı kontrol ederek hat değerlerime baktı ve geliştirici güncellemesini yapmamı söyledi. yaptıktan sonra ise hızım olması gerektiği gibi yülseldi (47-48 mbps). TurkNet 'e hızımın daha da artmasını istediğimi söylemiştim ama cavap olarak “maksimum hız değeri için teknik destek kaydı üzerinden işlemleri takip etmenizi rica ederim.” yazdılar. Bir kez daha denicem ama olmazsa daha da uğraşmıyacağım. Zaten eskisine göre internet hızım daha iyi.

1 Beğeni

bugün türknetten cevap geldi ve modemdeki atanabilir hat değerim 100 mbps üstü olmasına rağmen “Size sunulan paket secenekleri arasinda 75 mb paket secenegi bulunmamaktadir bu yuzden sizlere 75 mb’lik paketi tanimlayamiyoruz” dediler.

Zaten hızınız 50 değil miydi?

1 Beğeni

Önceden 35’di. Bu ayın başı itibari ile TurkNet 'te paket değişikliği kısmındaki en yüksek hız olan 50 yaptım. Modemin hat değerlerinde 126 mbps ye kadar atanabileceği yazdığı için 100 veya 75 yapın dedim, olmuyo dediler.

1 Beğeni

Modem hat değerinize göre hat 65 alabilir görünüyor ama 75 sağlıklı olmayacaktır belki bu nedenle tanımlama olmamıştır