Bazı uygulamalara giremiyorum

Merhabalar 8 9 Aydır TurkNet kullanicisiyim ilk defa ilginc birsey oldu cihazima Ve mibox yükledigim stremio -tv programlari gibi gibi uygulamalar 5 dk Anca interneten dolayı uygulama açılıyor mobil veri açtıgımda Sorun yok saniye sürmüyor
internet hızım 80 upload 8
4 gündür bu sorun oluştu dns ayarladım düzelmedi
Modemi sıfırladım düzelmedi
Modemim yeni aldım şuanda satışta Olan model Böyle bir ilginç sorunla karşılaşan oldumu şimdiden teşekkurler :relaxed:

Merhabalar, enteresan bir durum… İsterseniz bu konu ile ilgili bize Online İşlemler - TurkNet üzerinden bazı sayfalara erişemiyorum kategorili bir kayıt oluşuturun. Kullanamadığınız uygulamaları destek kaydınızın içine detay olarak ekleyin. Netuzman arkadaşlarım gerekli kontrolleri yaparak size yardımcı olacaklardır.

Vallahi Dün Talep Olusturdum hatta Kendilerine Video Bile Attim Ama Halen inceleniyor Deniliyor ilk Defa Böyle birseylee Karsilasiyorum bakın Sizlere Video linkinide Atayim izleyin Turknet Uygulamalara Geç Giriyor - YouTube

Destek kaydınızın numarasını bana özel mesaj üzerinden iletir misiniz? Ben önceliğinizi oluşturup konunun takibini yaparak size yardımcı olmaya çalışabilirim.

Elbete Hemen Atıyorum Ama Özelden Nasıl Atabilirim Bulmaya çalısıyorum :joy:

Size mesaj Gönderecek Yeri Bulamadım Yani çıkmıyor profilinize baktıgımda :confused:

Buradan yazıabilirsiniz.

Destek Numarası : 46965849

Hayırlı Olsun Whatsap Ekleyelim Whatsap dahil Oldu Şuan itibariyle Kafayı yemek Üzereyim Vallahi

Whatsapp, facebook ve instagram gibi sitelere şu anda erişilemiyor yani bu sorun sadece TurkNet kullanıcılarında yok kısacası dünya genelinde bu sorun var.

Bu sorun whatsapp, facebook ve instagram gibi şirketlerden kaynaklı bir sorun yani onlar sorunu çözene kadar sistemlerine erişemeyeceğiz.

Sorunun detaylarını https://downdetector.web.tr web sitesi üzerinden takip edebilirsin.

Güncelleme: Google ve youtube’de şu anda çökmüş durumda.

2 Beğeni

Sükür Bari Bu sorun sadece Bende Yokmus :grinning:

Sorunum Devam Etmektedi 3. Gün Bugün bakalım Ne kadar Sürecek Çözüm modem Arayüz Sıfrem Alındı Sabah Bukadar :grin:

Sen Nasıl Bir Kralsın Dedigin Gibi yaptım Düzeldi :crown::crown:

2 Beğeni

eskiden testlerde öyle bir sorunum vardı onu düzeltmişlerdi. ipv6 için böyle sorun var. mail atarsan bakacaklardır.

Halletim Arkadasın dedigi gibi ipv6 kapattınca Düzeldi Kapattim bende bi ise yariyormu ipv6

1 Beğeni

crc hatası azalıyor diye bilgi almıştım. birinden.

Bende de aynı modem var. Son sürüm firmware yükledim o kadar ayar kurcaladım. Papara gibi bazı uygulamalara Wifi ile girmiyordu. IPv6 yı kapatım düzeldi. @tsunami teşekkürler.

2 Beğeni

Ozaman modemde Sorun var Bunu ıletmek Gerekir Ama nereye

Ben iletiyorum Zyxel Türkiye’ye

1 Beğeni

Sorun şu TurkNet ipv6 hattimiz Uzerinden Acik birakiyor o Yüzden kapatması gerekiyor

1 Beğeni