Başvurumu iptal edebilir miyim?

Merhaba. Başvuru süreci nasıl işliyor diye test ederken yanlışlıkla başvuruyu gönderdim. Fakat e-devlet onayı yapmadım öyle duruyor. Belirttiğim adreste henüz değiliz. İlerideki aylarda taşınma sürecimiz var. Başvuru tamamlanmadı fakat şu anda adreste bir TurkNet olduğu gözüküyor. Bunu iptal edebilir miyim yoksa kendiliğinden iptal olacak mı?

Eğer ki internet hizmetini kurmaya gelen bir ekip olursa istemediğin dile getirerek iptalini sağlayabilirsin.

Ekip gelmeyecek. Fakat ileride tekrar başvuru yapmak istediğimde adreste TurkNet aboneliği var hatası geliyor. Şu an benden sözleşme onayı bekleniyor. Bu onay hep devam mı edecek çünkü iptal etme gibi bir seçenek yok.

0850 288 80 80 bu numarayı arayıp destek alabilirsin daha hızlı bir çözüme kavuşur eğer ki iptal edemiyorsan kurulum için ekipleri çağır geldiklerinde iptal ettir mis gibi çözüm.

Merhabalar @fir4tozden, e-devlet üzerinden başvuru iptalini yapabilirsiniz ya da forum profilinize müşteri numaranızı ekleyerek buradan bilgi verir misiniz? Ben konuyu ilgili ekibimize ileteceğim.

E-devlet üzerinden hangi hizmeti kullanarak iptal edebilirim? Teşekkürler

Merhaba abone numaramı ekledim.

Merhaba, konuyu aktivasyon ekibimiz ile paylaştım. Sizinle iletişime geçerek başvurunuzun iptalini yapacaklar.

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.