Başvuruda adres hatası

Abone olmak için bilgilerimi doldurduğumda böyle bir mesaj ile karşılaştı. (Binada TurkNet gigafiber kutusu var,altyapı sorgulama yaptığımda 1000e1000 olarak gösteriyor)
Screenshot_1

Merhabalar. Aynı sorun ile bizde karşılaşmıştık. Bunun çözümü TurkNet başvuru hattı üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz. Telefon ile başvuru yaptığınızda sorun olmuyor. 0850 288 8081
Buraya tıkladığınızda sayfanın aşağısında da numara bulunuyor.

Telefonla başvuru ile İnternetten başvurunun farkı nedir ki telefondan başvuru yapınca sorun olmuyor?

Bildiğim kadarıyla gigafiber için başka aboneliklerden geçiş olmuyor internetim yok olarak seçin ardından eski kullandığınız interneti iptal ettirin diyorlardı.

2 Beğeni

Detayını bilmiyorum, sadece deneyimlerimden yola çıkarak yardım etmek için yazdım çünkü biz de aynı durumu yaşamıştık. Müşteri hizmetlerini arayıp yaşadığımız durumu söyleyince telefondan başvuru aldılar.

Selamlar @umut.akss, sanıyorum farklı bir sağlayıcıdan geçiş işlemi yapmayı deniyorsunuz. Bunun için karşılaştığınız uyarıda belirtilen yönergeleri uygulamanız gerekiyor. Sorun yaşarsanız 0 850 288 80 81 üzerinden görüşme yapabilirsiniz :innocent: