Başvuru Talebinde İnternetim Yok Hatası

Merhabalar, Ben İnternet Başvurusu Yapanda İnternetim Yoka Tıkladım, Acaba Bu İnternetim Yok Demek Şuan Farklı İnternet Sağlayıcısını Kullanıyormusun mu Demek, Yoksa Evime Gelen Hat Yokmu Demek, Çünkü Daha Önceden Turkcell Superonline 8Mbps Kullanmıstım, Yani Evimde Hat Var Gözüküyor. Geri Dönüş Yaparsanız Sevinirim.

• Eğer Hat Varmı Demekse Ben Yoka Tıklamıstım, Ama Superonline 8Mbps Kullandım. Nasıl Düzeltebilirim ?

Eğer şuan aktif bir şekilde kullandığınız internet var ise internetim var seçeneğini seçip hizmet numarasını giriyorsunuz. Şuan evinizde bağlı internet yok ise internetim yok seçeneğini seçiyorsunuz.

İnternetim Yok Dedim Ben Lakin Benden 66 TL Aldılar, İnternetten Arastırdıgımda 66TLyi Hat Yoksa Kurarken Alıyorlar Diyolarlardı Ordan Alımda Kaldı, Acaba Hatmı Çekecekler Sıfırdan Eve Diye, Bide Turknetten Arastırdıgımda Hız Desteğini 69 Mbps Diyor, Yani Ekten Bi Kablo Felan Çekmeyecekler Demi Sadece Modem Kurulumuna Gelecekler

Daha önce kullandığınıza göre iç tesisat var kablo çekilmeyecektir. Sıfır aboneliklerde kurulum ücreti alınır. Buna hat etiketlemesi, bağlantı yapılması ve modem kurulumu dahildir. Ek bir kablo çekilmeyecektir.

Burdan Moderatör Arkadaşa Teşekkür Ediyorum Çok Hızlı 2 DKde Dönüyor. Teşekkürler, Son Bir Sorum Olacaktı Biraz Sıktım Farkındayım Ama .D, Şuan TurkNet Bana Mesaj Attı Vakit Kaybetmiyelim Diye Basvurunuzu Yaptık, Cok Kısa Sürede Hattınızı Binanıza Bağlayıp İnternet Bağlantınızı Sağlayacagız. Belgeleri İmzalamanız Gerekiyor Kurulum Ekibi Alacak Yazıyor, Sorularım
-Bundan Sonraki Aşama Nedir
-Belgeleri Yazdırma İmkanım Suan Gözükmüyor Kurulumdaki Adamlar Getireceklermi, Getirecek İseler Ekten Bişe Demem Gerekiyormu ?

Belgeleri çıkarıp imzalamanız gerekiyor. Daha sonra hattınızı aktif etmeye gelen kurulum ekibine teslim ediyorsunuz.

Belgelerin çıktısını. İnternet kafe, emlakçı veya yazıcısı bulunan herhangi bir yerden alın okuyup imzalayın. Kurulum ekipleri geldiğinde elden teslim edersiniz.