Başvuru iptali

TurkNet’e bugün başvurdum fakat eski aboneliğimin iptalinden sonra başvuracağımı belirtmeme ve müşteri hizmetleri bulunduğunu söylemenize rağmen ne müşteri hizmetinize ulaşılabiliyor ne de söylediğim durum dinleniyor aboneliğimin iptalini istemekteyim.

İptal ettikten sonra tekrar mı başvuracaksın.

Öyle planlıyordum fakat müşteri hizmetlerine ulaşmak önemli benim için ve bunu yapamıyorum iptalini istemekteyim şimdilik. Şuan vodafone net kullanmaktayım vodafone netin iptalinden sonra başvuracaktım normalde bunu da belirttim aslında.

1 Beğeni

Mail yoluya iptal edebilirsin. Arkalı önlü cüzdan fotokopisi ve Dilekçe yazarak iptal ettire bilirsin.

4 Beğeni

Şuan kontrol ettiğimde e devlet üzerinde aboneliğim gözükmüyor tek çare sanırım dilekçe olacak.

Aktivasyon İşlemini İptal ediceksin sanırım e devlette gözükmez , ben müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirdim , twitter’dan TurkNet 'e mesaj at iptal için onlar seni ararlar bende öyle oldu.

Instagram veya Twitter, Donanım Haber’den Temsilciye durumunuzu anlatın ve şu numaraları da bir arayın:
0 212 355 1700 ; 0 850 288 80 80 ; 0 850 288 30 24 ; 0 212 703 4371 ; 0850 288 10 10 ; 0850 288 80 84

Numaralardan hiç biri işime yaramadı maalesef twitter üzerinden yazdım fakat yine sağlıklı bir geri dönüş alamadım.