Başvuru aşamasında hata oluştu sorunu

Merhabalar, bugün gün içinde TurkNet 'e başvuru yaptım fakat yaklaşık 2 saat sonra başvuru aşamasında hata oluştu uyarısı alıyorum sebebi nedir

Merhabalar, aldığınız uyarının ekran görüntüsünü benimle buradan paylaşır mısınız?

1 Beğeni

Sizin için oluşturduğumuz müşteri numaranızı benimle buradan paylaşır mısınız? Hızlıca işlem detaylarına ulaşabilmek için arkadaşlarıma bilgi vereceğim.

2 Beğeni

2516621 teşekkür ederim

Arkadaşlarıma durumunuzu ilettim. Birazcık bekleyelim lütfen. Size konu hakkında muhakkak bir geri dönüş yapacağız.

3 Beğeni

Başvuru aşamasında uzak mesafeden kaynaklı hata oluş!muştur diye mesaj geldi. Sistemden sorgulattığımda saha dolabına uzaklığım 131 mt. olarak gözükmektedir. İnternet bağlanmama ihtimali var mıdır?

O mesafeden rahatlıkla vdsl internet alırsınız ben 265 metreden 65 mbps download hızı alıyorum.

Adresimi sorgulattığımda 75mbps çıkıyordu
Telekomdakiler kopukluk yaşar falan demiş 35 mbps sağlıyorlar. Başvuruyu mecburen öyle yaptım

Her şey tamamlandığın da hat değerlerinizi atarsanız oradan bakarız herhangi bir sorun teşkil ediyor mu diye ona göre paketinizi de yükseltmiş olursunuz

1 Beğeni