Başka operatöre geçiş

Merhaba, ekim 26 dan beri TurkNet internetini kullanmaya çalışıyoruz bağlantımız günde 30 kere kesiliyor ilk 15-20 gün 100 mbps paketten maksimum 59 mbps alıyorduk şimdi bu hız 29 mbps e düştü. İki kere bağlantımız sürekli kesiliyor diye kayıt açtım ikisinde sorun müşteriden kaynaklıdır diye ekip göndermeleri gerektiği ama gelirler de sorunu çözerlerse 99 tl ödemem gerektiği bildirildi. Kesilmeleri azaltmak için snr margin değeri yükseltmek zorunda kaldım şuan 100 mbps paketimizle bağlantı kesilmesin diye sadece maksimum 10 mbps hız alabiliyorum. Snr değerini bi tık düşürünce yine bağlantı kesiliyor. Ağustosa kadar aynı tesisat ve modemle millenicom kullanıyorduk bazen günde 1 kere kesilirdi ya da kesilmezdi yine 50-60 mbps arası hız alıyorduk. Bugün kablodan mıdır diye kendimiz kutudan modeme eksiz kablo çektik, modemimiz zaten 4 aylık modem ama hiç mi hiçbir şey değişmedi, yine aynı şekilde bağlantı 10 dakikada bir kesiliyor. Başka operatöre geçmek istiyorum ama köyde olduğumuz için yeni internet bağlantısı için 2 ay beklemek zorunda kalıcaz. İnternet bağlantısı kesmeden nasıl başka bir operatöre geçiş yapabilirim

Geçmek istediğiniz operatörün başvuru hattını arayarak şu an TurkNet kullandığınızı ve onlara geçmek istediğinizi belirtirseniz sizi yönlendireceklerdir.

1 Beğeni