Bağlı olduğunuz Santrale fiber dönüşümü yapılıyor

Bugün sabah 11 sularında sınavdayken birden net gitti hemen altyapı çalışmalarına baktım bulunduğum yere duyuru yapılmamıştı durumu online işlemlerden durumu bildirdim 2 saat içinde beni aradılar ve santralde fiber dönüşümü yapılıyor isterdeniz sizi vdsl bağlantıya geçirebiliriz dendi ve 35 mbps e kadar hız vereceklerini söyledier eğer 10 tl daha verirsem 100 mbps alabileceğimi söylediler ben 35 lik paketi kabul ettim müşteri temsilcisi 3 gün içinde binama yeni kablo çekileceğini ve geçeceğimi söyledi sizce bu durum 3 günü aşarmı

NOT: Santrale olan mevcut uzaklık 2317 m ve aldığım hız en fazla 10 mbps

3 günden uzunda sürebilir evinize kadar mı fiber çekilecek yoksa saha dolabına vdsl mi eklenecek yoksa yakın bir konuma saha dolabı mı ekleniyor net bir açıklama geldi mi 2317 metredeki saha dolabından vdsl alma imkanı yok

vdsl yapılacak dendi 1 hafta önce aşağıdaki sokağa saha dolabı yapıldı muhtemelen oradan vdsl hat çekecekler

Saha dolabına yakınsanız çekecekleri hat sıkıntısız ve dolabın doluluk oranı az olursa güzel bir internet kullanırsınız ama sıfırdan hat çekmiyorlar diye biliyorum mevcut hattınız üzerinden gelir hat kaliteli ve sağlam ise güzel hız alırsınız hat çekmezler ise fazla uzun süreceğini sanmıyorum

1 Beğeni

anladım teşekkür ederim yanıtınız için