Az önce Türknet aradı

Az önce 02129290362 numaralı hat Türk net ten arıyoruz diye söylediler TurkNet müşteri hizmetleri rehberimde kayıtlı zaten numarasının hu olmadığını da biliyorum arka planda çok konuşma sesi de vardı dolandırıcı olabilir diye düşündüm 40 TL devlet destekli kullanıyorsunuz o yüzden 85 TL faturanız var dedi bu ay bitiyor bu aydan sonra 125 TL ye çıkıcak faturanız dedi dilerseniz size tv hizmeti verelim aynı fiyata tv hizmeti de alırsınız dedi bende gerek yok internet yeterli diyince o zaman faturanızı 125 TL olarak güncelliyorum diyip görüşmeyi sonlandırdık TurkNet 'te devlet destekli Bi paket yok ve ailem yıllardır kullanıyor her yıl fiyatlar güncellendikçe arttı bunlara dikkat etmek lazım i

1 Beğeni

dsmart firması satış yapamayınca böyle yöntemlere başvurmaya başladı inanmayın

Merhabalar, bu numaralara lütfen itibar etmeyiniz. Açık açık numarayı paylaşmanız çok iyi olmuş. Direkt olarak arama havuzumuza bu şüpheli arama gerçekleştiren numaraları ekliyoruz ve suç duyurularında bulunuyoruz.

1 Beğeni

TurkNet ten çok aranmıştım bunlar gibi aranmadım hiç anladım zaten türknetle alakasının olmadığını herkes görsün kimse mağdur olmasın istedim

2 Beğeni

Göstermiş olduğunu bu bilinçli davranışınız için teşekkür ederiz. İyi kullanımlar dilerim.

2 Beğeni

Teşekkürler hayırlı günler

Böyle aramalara kulak asmayın direkt kapatın telefonu muhattap dahi olmaya gerek yok . Ailemden bir kişi arandı bugün aynı mevzu için, hiç bulaşmayın. İtibar etmeyiniz.

1 Beğeni

TurkNet ile alakası yok hocam , aile bireyimin hicbir hatta aboneliği ya da hicbir internet servis sağlayıcısıyla alakası yok . Evimizde internet var ama benim aile bireyimi aramış nerden nasıl bulmuş anlamlandıramıyorum , beni araması gerekirlerdi , internet bağlandığından beri benim üzerime hat ama aile bireyim aranıyor o tuhaf