Aynı eve ikinci internet?

Merhaba,
TTnet kullanicisiyim 2 senelik sozlesmenin tam ortasindayim, dolayisiyla sozlesmemi iptal etmek pahalıya patlayacak.

Geçen gün TurkNet ekipleri mahallemize kendi altyapilarini cektiler, binanın icine kablo geldi fakat kutuyu baglamadilar.

Sorum şu;
TTnet aboneliğimi iptal etmeden ikinci bir hat çekerek TurkNet in fiberini baglatabilir miyim?

Evet alabilirsiniz. 100 tl ye 1000 mbps alan şanslı kullanıcılardan olacaksınız modem dahil. 1 ayda ücretsiz üstelik isterseniz ücretsiz kod verebilirim (sizde yoksa tabiki).

1 Beğeni

Süper haber. Teşekkür ederim Bilal bey tabi ki 1 ay ücretsiz kullanım kodu isterim :slight_smile:

Peki;
Şuan başvuru yapabilir miyim?
Süreci hızlandırmak mümkün mü?
Yeni bir iç tesisat mı çekilecek?

1 Beğeni

Kod buyurun NHO46FH78SYN.

1. Evet altyapınız gigafiber gözüküyorsa başvuru yapabilirsiniz.

2. Kendi altyapıları olduğundan herşey zaten hızlı olacak.

3. Fiber kablo çekilecek diye biliyorum. Ama herşeyi onlar halledecek merak etmeyin.

1 Beğeni

bildiğim kadarıyla taahhutunuz bitene kadar 1 gbps olan neti aylık 19 tl ye taahhutunuz bitince aylık 100 tl ye kullanıyorsunuz ama emin değilim turknetle görüşünce bir sorun derim

Binaya çektikleri kablo bu. Bununla gigafiber alabilir miyim?

Eğer taahhüt bitene kadar 19₺ ise 1 sene bu fiyata kullanırım. Ama yazık adamlar okadar altyapı çekiyor.

@gencturk siz bağlattınız mı? Hangi il ilçedesiniz? Ben de geçen hafta başvurdum. Bina dışında kablo var ama kutulama işlemi bekliyorum. Sizde süreç nasıl ilerledi?