Aynı eve 2 internet

Merhaba. Biz 3 kişilik öğrenci evinde türk telekomun 2 senelik taahhütlü internetini kullanıyoruz. Ben eski bir TurkNet kullanıcısı olarak şuan hiç memnun değilim türk telekomdan. Kendi adıma sizden yeniden hizmet almak istiyorum. Sorum şu: Bir evde başkasının adına türk telekom hizmeti devam ederken, ben de aynı evde kendi adıma 2.bir hizmeti sizden alabilir miyim? Bana yardımcı olur musunuz bu konuda?

Evet aynı adrese TurkNet üzerinden yeni bir abonelik daha alabilirsiniz.

Farklı altyapı olursa verirler telekom üstünden verirler mi bilemiyorum ben sorduğumda vermiyorlardı dükkanların üstüne abonelik almıştım bir keresinde ama bu dediğim 2020 başıydı belki şimdi değişmiştir abonelik başlatın olursa artık nasip kısmet.

Aynı adreste biden fazla internet kullanmak mümkün ancak türk telekom bu işe kolay izin vermiyor.

Başvurursanız sonucu biz de öğreniriz. Nihayetinde geçiş yapmak istiyorum demediğiniz sürece yyeni hat açılmaya çalışılacaktır. Sonucu da söyleyerek bizi de bilgiilendirmiş olursunuz

Ben yakın zamanda fibere geçtim ama binada hâlen vdsl hizmet aldığımız kutu duruyor böyle bir durumu varsa alabilir mi hizmet

aynı adreste 4 x 50M VDSL2 aboneliğim var. bir sıkıntı yaşamadım.

VRF, PCC (+mark-connection) ve mark-routing ile yük dengeleme yapıyorum 200 MBPS sonuç alıyorum.

eğer ankastre de yeterli boş port varsa daireye yeni bir dsl kablosu çekerek 2. internetide çekebilirsiniz.

Bir hız testi ve yükte gecikme bozulmayı gösteren bir görsel paylaşabilirmisiniz? Merak ettim.

1 Beğeni

~184 mb download ~29 mb upload hızı
24 ms latency 1-2 ms jitter
~30-40 ms download yüklü ~60-80 ms arası upload yüklü.

Ben evde Hem TT hem TurkNet kullanıyorum. Ankastrede yer varsa ve port sorunu yoksa bağlayabilir siniz.

buradaki yazan arkadaşlara ek olarak belirtmek lazım. başvuru sırasında geçiş değil yeni hat istediğinizi açıkça söylemeniz gerek