Aylardır netim yok sorun umursanmıyor

4 aydır netim haftanın 5 günü olmamaya başladı bunun çözümünü isterken dalga geçilir gibi ilgi görmedim son 15gündür ise dsl ışığım hiç yanmıyor yani net falan yok, arıza kaydı açtım ama nafile medeni bölgede teknik çalışma varmışta ondan dolayı netim yokmuş ücret iadesi yapabilirlermiş kardeşim ben internet istıyorum internet. Aylardır çalışmamı olur veya çalışma var koluda komşuda neden sorun yok artık bıktım sözde internetimiz var ama sadece sözde çünkü icraat yok

Türk Telekom kaynaklı genel arıza varsa hiçbir sağlayıcıdan hizmet alamazsınız.

Konu komşuda var derken aynı altyapıda mı?

Evet TurkNet çalışanı geldi türktelekom kaynaklı dedi biz iletecez dediler ama bu süre zarfınada çok oldu ben umudumu kestim çünkü her verilen süre aşmasına rağmen yinede çözülmüyor sizce ne yapmalıyım

Evet altyapılar aynı ama sağlayıcı firmalar farklı yani TurkNet değil onlar

1 Beğeni

Online İşlemler’den Teknik bilgiler ekran görüntüsünü atar mısınız?

1 Beğeni

22’sine kadar yapılacak birşey beklemeniz gerekiyor.

Efendim 6. Aydada aynısı başıma geldi 19 gün beklemiştim ama düzelmemişti yine aynısı olursa diye kuşkulanıyorum, Vodafone geçmeyi düşünüyorum geçsemmi yoksa bir şans daha verip 22sini mi beklesem napsam bilemedim

başka internet sağlayıcısından deneyin hocam 22 sinden sonra olmazsa. Maalesef Türk Telekom’un TurkNet abonelerini çoğu zaman mağdur ettiğini görüyoruz.

Ayrıca aşağıdaki sorgulamaları da yapın bakalım ne çıkıyor.

https://www.extranet.com.tr/altyapi/

Şu süre içinde geçiş yapmayın. Hele ki taahhüt altına hiç girmeyin. Vodafone tavsiye etmem

Efendim türktelekom kullanmak istiyorum ip tv kullanıyorum maç saatlerinde kasıtlı kasıyorlar ,TurkNet bu konuda iyi çıkmıştı ama bundada şuanki sorun ortaya çıktı, sizce hangi firma bana sıkıntı çıkartmaz

Suan genel sorun olduğu icin başka firmaya gecseniz dahi sinyal alamayabilirsiniz.

Başka internet sağlayıcı kullanıyorum diye Türk Telekomun ilgilenmediğini düşünüyorum kasıtlı komplo var, ama büyük firmalardan alınca sorunlar bu kadar sabote edilirmi orası biraz kafa karıştırıcı

port var ortak altyapıdaysanız kurulum ücreti de olmadan ücretsiz diğer taahhütsüz issleri deneyebilirsiniz, bu forumda şimdi isim vermek uygun olmaz.

Dediğim gibi Türk Telekom, TurkNet’e bilenmiş gibi son dönemlerde diğer isslere o kadar değil yine de.

Neden uygun olmasın, milenicom, netspeed gibi taahhütsüz hizmet veren sağlayıcılar var. Ama hepsinin ortak yönü hepsi Telekom un altyapısını kullanıyor olması. Eğer altyapı kaynaklı genel bir sorun varsa hiç sağlayıcı bu sorunu çözmeyecek. Bu yüzden bekleyip arıza giderildiğinde duruma göre operatör değişikliği yapmak mantıklı olanı.

1 Beğeni

hocam santral yakınsa git , ordaki arkadaşlardan rica et belki yardımcı olurlar. saha dolabında çalışma olduysa ondan gitmiştir.