Asus modem sorunu dslac51

Arkadaşlar merhabalar modemim resetlenmiyor reset düğmesinden resetledim wifi çalışmıyor,bu sefer modem arayüzüne de giremiyorum ne yaptım ettim olmadı garantiye gönderdim onlar yazılımı sıfırladı ben ıpv6 dan dolayı tekrar resetlemeye çalıştım bu sefer arayüze giremiyorum kabloyla denedim olmadı resetten sonra wifi açılmadı, pc üzerinden arayüze girmeye çalışınca bu siteye ulaşılamıyor yazıyor ne yapabilirim.

Merhaba, garantiye gönderin “Sorunum tekrarlanması nedeniyle ürünümün iadesini istiyorum (veya) ürününün yeni bir AC51 ile değişimini talep ediyorum” diye belirtin.

Resetleme tuşuna 30 saniye basılı tutun, çekin ve sonra hemen, bir daha resete basılı tutun, tüm ışıklar sönene kadar devam edin.

1 Beğeni

Pc üzerinden arayüz hard reset yöntemi varmı arayüze giremiyorum

Modeminizi resetledikten sonra Wi-Fi ayarlarını aynı girmeyin, farklı olsun ve önceden kullanmadığınız bir ID/şifre olsun ve kablolu bir şekil de yapın kurulumu, giriş yaptığınız cihaz da VPN veya DNS kullanmayın. Peki, farklı cihazlardan erişebiliyor musun?

Hocam sorun da o ne wifi geliyor ne de arayüze giriş oluyor :frowning:

Modemle alâkalı yazılımsal bir sorunmuş garanti talebinde bulundum bir süreliğine internet hizmetimi dondurdum

Hocam asus modemlerden benimde ağzım çok yandı. Yakın zamanda bende kullandım dsl ac51. Geri iade ettim

Hocam 2 yıl oldu iade alırlar mı

Garantiye yollamışsınız ve çözülmemiş. Siz deneyin…

Almasalar bile değişimini mutlaka talep et ve mağdur olduğunu belirt.

Kusursuz ürün olmaz ve mağdur olduysan en doğal hakkındır, iadeye veya garantiye yollamak.

1 Beğeni

Teknoloji şans işi hocam. Karalama değil de bana hep sorunlu cihazlar geldi. Biraz şanssızlık var

2 Beğeni

Senin herhangi bir mesajını gördüğümde aklıma çamaşır makinesi - dolap arasındaki modem geliyor ve gülüyorum :smiley:

1 Beğeni