Asus crc sorunu olanlar i̇ci̇n modem ayarı

ASUS CRC SORUNU OLANLAR DENEMENİZİ İSTİYORUM ,4 DB DENEYİN 8DB KADAR SURUM 743 CRC YUKSELİRSE 790 SURUMDE SORUNSUZ OLCAGİNA UMUYORUM Bİ ABİMİZDE VE KENDİMDE SORUN KALKTİ

resim.gorunuyomu dostlar

Kardeşim inan sonunda bende çözdüm 13 db bile kopuyor Du 4,5 db ye alınca hem hız arttı hem kopmadı güzel Bi konuya değindin

Buda ayrımcılık yapıldığının kanıtı. Demekki 100 mbps verilebiliyormuş. Bizde diyoruz acaba alıyormuyuz 100 mbps diye @ariftml in ekran görüntüsünü incelesin TurkNet yetkilileri birde bizimkileri incelesinler yapılan usülsüzlüğü görsünler. Bize de 40 verirler anca sonra da 100 verdik diye yalan söylerler.

ayrumcilik derken benim hattim 120 megabit destekliyodu binamda hiz yukselten oldu paketim 100 megabit aldigim 85 veya 78

elimden geldigi kadar.yardimci oluyorum.inanin saatlerimi verdim kopsulara.biraderlere.isyerimde hep denedim.stabil 4 db den sonra crc gunluk 300 gecmez hallettiysek.sorunu ne mutlu bize.biz.aileyiz bizi bu aileye dahil eden TurkNet 'e tskler

storm hatdegerlerininle.alakali forum acarsan yetkililer gorur yardimci olurlar senin benden benin senden bir.farkim.yok TurkNet benin degik burasi hat degerlerine gore yetkliler.yorum yapar yardimci olurlar dusuncrsindeyim tsk ederin.gorusleriniz icin

@ariftml Malesef yardımcı olunmuyor. Birazdan destek ekibinin bugün yazdığını yayınlicam benim açtığım konudan. Oradan anlarsın nelerle uğraştığımı.

bence ilk olarak hat degerlerini paylasip bi konu acman emin ol yardimci olurlar burda kimseye ayrimcilik yapipmaz.herkez.herkese yardimxi oluyorlar bende 100 megabit.paketi kullaniyorum 85 kadar aliyom.bazen 78 sabit birazda hat degerleri onemli kardesim ic.tesisat alt yapi on planda oluyo dedigimi yaparsan ilgilenirler

ek olarak kendi oaylasiminizda benim dalga gectigimi sanarak benide sikayet etmissiniz burasi dalga gecme.alay etme.yeri degil ve kimseninde haddine degil dalga gecmek o konuda kirginligimi belirtim.size hayitli geceler babacan

Yazdığın kelimeleri okusaydın anlardın ben 100 değil 10 alıyorum :slight_smile: gibi yazmışsın.
Ben konu açtım zaten hatta konunun altına bugün yazılanı da attım. TT hiçbir zaman bahane edilemez hiçbir şekilde. ben zaten 70-80-100 beklemiyorum. Hattıma örnek vereyim 100 tanımlanmış olsa ki şuan 40 tanımlanmış şekilde 32 alıyorum. demekki 80 tanımlansa 50 den fazla değer görülür.Azar azar arttırılır öncelikle mesela hattıma 80 tanımlanır ne ulaşır 50. 1-2 hafta denenir kopma vs. yok ise ki olmaz neden diyorum 6 snr ile kopma yok. Bu demektir ki hat sağlam. Kiminin 15-20 snr değerinde bile kopma olduğunu gözledim forumdan. En son benim yazdığım konuda bir foto paylaştım müşteri hizmetleri bana ne demiş gör insan çılgına dönüyor böyle bir yaklaşımda. Ayıp gerçekten

yanlis anlamissin beni ozaman biraderim.neyse insallah sorunun giderilir benim 2 db de bilene 10 crc gormedi