Asus AC750 modem IPV6 problemi

Merhabalar,
TurkNet IPv6’yı tanımladı ve bugün kurulum yaptık fakat testleri yaptığımda IPv4 gözüküyor yardımcı olacak biri var mıdır? Donanım Yazılımı Sürümü:1.1.2.3_858

Test siteleri hariç nereden kontrol edebilirim? Teşekkür ederim.

Native yazan yeri değiştirip birde deneyiniz.

Ne olarak değiştirmemi istiyorsunuz?
TurkNet çalışanının dediklerini yaptıktan sonra Twitter’da görüntü açamıyorum tweetler yükleniyor fakat görüntüler yüklenmiyor

Merhaba
Native tıklar mısın ne yazıyor. Pek fazla bilmiyorum modemi yazana göre söylerim.

Tabii, devre dışı bırak-native-tunnel 6to4-tunnel 6in4-tunnel 6rd yazıyor dediğim gibi bu ayarı bana TurkNet görevlisi yaptırdı :confused:

Merhaba
İpv6 bazı modemlerde uygun olmadığı için verilen kişiler kullanıma uygun olana okadar kullanmaması daha iyidir.
ipv6 uygun olduğunda daha sonradan kullanabilirsiniz.

1 Beğeni

Ben ne yapmalıyım ne önerirsiniz?

İpv4 e dön düzelene kadar beklemeni tavssiye ederim çünkü bende de düzgün çalışyor ipv6

Modemim Ipv6 uyumlu ama :confused:

1 Beğeni

Merhaba
İpv6 sorunu yazılımsal olduğu için şuan kullanmak için uygun olmuyor

1 Beğeni

Bir şey yapamam sanırım? Pek bilmiyorum kusura bakmayın

1 Beğeni

Çoğu kişi sorunu var düzgün birşekilde çalışsaydı. sorununa direk cevap verilirdi. Şuan kimse sebebini bilmiyor. Yazılım güncellemesi veya ipv6 düzeltilmesi gerektiği için. bekliyoruz.

Bağlantı türünde Passthrought seçeneği varsa bu şekilde kullanabilirsiniz.

image

1 Beğeni

Selam, burada ki “Modemde IPv6 Ayarları Nasıl Yapılır?” linkten ayarları yapabilirsiniz.
Not: Sürümü 790 ve 475 sürümünde yapım ayarları ve “Güvenlik duvarı” seçeneğini devre dışı bırakmayı deneyin.

1 Beğeni