Aşırı düşük hız sorunu

Nisan ayın abonelik başvurusu yaptırdım 16 nisan olması lazım Mayısın 1 inde internetim geldi paket olarak alt yapımın desteklediği kadar olan 16 mbs paketim vardı 16 mbs pakette 8 mbs dowload 1 mbs upload alıyordum ve gayet iyiydi. Mayısın 16 sında mesaj atıldı 22 sinde alt yapımıza alıcağız diye.22 Mayısa geldiğimde internetim yoktu 29 una kadar da gelmedi 29 unda geldiğinde internetim 0.72 dowload 1 mbs de upload veriliyordu . Ben bunun üzerine kayıt açtımda durdum açtımda durdum bir türkü istediğim cevabı alamadım.İlk destek kaydında Alt yapınızda sorun yok. Yüksek hızı desteklememektedir denildi.Ama zaten ben yüksek hızı desteklemedğini biliyorum 35 e kadar desteklemez alt yapım 16 mbs e kadar destekliyor . Eee Mayısın 22 sinden önceki hat bilgimi attım ama gene istediğim cevabı alamadım. Tek burası kaldı 1 mbs hız ile hiçbirşey yapamıyorum eski hızım için vae ye geçmek istiyorum . Şuanda aldığım modem arayüz bilgilerini atıyorum.

Eski hızımı almak için tek burası kaldı artık dayanamıyorum.

Santrale olan uzaklığınız kaç metre ?

3115 metre santral mesafem

VAE geçiş için ilgili birime bilgi verdim, bir kontrol sağlasınlar size dönüş yapılır. Bu süreçte vae geçiş için aktif destek kaydınız bulunsun. Sağlıklı günler :upside_down_face:

3 tane aktif destek kaydım var btk hizmet kampanya değiştirme ve yalın internet bunlar dan birinden atabilirler. Sizede sağlıklı günler dilerim tek umut ışığım sizsiniz :slight_smile:

Hocam kontrollerin sağlanması kaç gün sürer? biraz bunaldımda.

24 saat içinde dönüş yapılır. Beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

Hocam diyelimki vae ye geçirmediler ne yapmam gerekicek bu durumda ikidebir yazıyorum ama tam net cevabımı alamadım.

Hocam diyelimki vae ye geçirmediler ne yapmam gerekicek ?
Düşük hızla baş edemem artık .

Bu hız kabul edilebilir bir hız değil zaten geçirmeme gibi bir şey olacağını sanmıyorum. Bizimle iletişimde kalın :slight_smile:

1 Beğeni

İptal edip vae hizmeti veren bir ISS ten hizmet alacaksınız. Beklemek yerine bunu da yapabilirsiniz

Hocam merhaba haftaya iptal ettittiriyorum. Ama şuanda vae santralinde çalışma var deniliyor nasıl bir yol izlemem gerek Mayısın 22 sinden beridir aynı santral çalışması var deniliyor. Kapatıp vadafone almayı düşünüyorum.

Merhaba, sizinle facebook dan görüşmüştük hiçbir iss den hizmet alamazsınız. Bbk tanımı görünmüyor. Çalışmanın bitmesini beklemek zorundasınız. Sağlıklı Günler :upside_down_face: