Arti̇k yeterrrr

abi dun gecr 2 de internet gitti bugun gece 2 de gine artik cildirmamak icin.kendimizor.tutuyorum musterino 1522298 bunedirya

1 Beğeni

Bende de git gel yaptı.

bnim suan internet yok abi maddi kaybim.var acaba ne olcak

akşamki ping sorununu da düzeltmediler, bi de şimdi bu çıktı.

Gece saatlerinde çalışma yapılır. Muhtemelen sebebi bu :slight_smile:

hergun mu kardesim !

nedense 1 ay oncesine kadar hic bir turlu sorun yasamadigim simdi mi bsladi bu muhabbet

haklısın. başka bir şey diyemiyoruz. ppp doğrulama hatasını düzeltsinler şu geceleri olan sorunu. Bazen sabahları erken saatlerde de oluyor. TurkNet düzeltmeli.

her gün mü kısmında kesinlikle müşteri haklıdır. Her gün mü çalışma yapıyorsunuz? Yapıyorsunuz da bilgilendirme yapmıyorsunuz? Aç bir konu her gece şu saatler arasında çalışmamız var de. Niye bilgilendirmiyorsunuz. Bilgilendirme yapmadıktan sonra böyle tepkileri vermekte kullanıcılar KESİNLİKLE HAKLIDIR. Önemli bir işin var internetle ilgili tak internet gitti sonra böyle bir konu açar insan tabii ki de.
Enpati yaparak müşteri deneyimini maximumda tutması gerekmiyor mu TurkNet’in? Her türlü kesintide TurkNet sorumlu değil mi? Müşteri güvenerek geçtiği internetten niye boynu bükük çıksın? TurkNet kendisi kaynaklı çalışma yoksa bilgisi dışında oluyorsa bunun için de açıklama yapması gerekmiyor mu?

Eğer açıklamayı yapmak için Anonim olmak istiyorsa TurkNet, forumda konu açmak istemiyorsa, web sitesine “Bildirimler” kısmını bütün herkese açık bir şekilde paylaşsın da görelim ön hazırlık yapalım. Aniden elektrik kesilmesinden farklı bir durum değil bu.

aynn oyle kardesim 12 de olmasda gece 2 de kesin ve 100megabitti hizim 75 dustu simdide 75 den 55 megabit hiz aliyorum saka gibi yayinciyim yayinim pert masraflarimi kim.ksrdiliyacak acaba