Arkadaşını getir kampanaya değişikliği

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi ve linkte ki bilgilere göre artık 1 ay bedava değil 1 aylık ücret 6 ay indirim olarak yansıyor.

1 Beğeni

Sanırım enflasyondaki son çıkışlardan sonra bu değişikliğe gidildi. Hiç ödeme yapılmadan faydalanılan kampanya artık 140/6 = 23.33 TL olarak her ay faturaya indirim olacak şekilde yansıtılacak. Üzücü bir değişiklik eğer gerçekten bu şekilde ise.

1 Beğeni

Gerçekten o şekilde geçen paylaştım ufak tefek tepkiler oldu

Şimdi teyit ettim bu şekilde. Artık 0 TL gibi hiç ücret ödemeden arkadaşını getir kampanyasından faydalanamıyorsunuz. Gelen kişi üzerinden her ay 6 aya bölünecek şekilde fatura tutarınıza indirim olarak yansıtılacak. Yaktı bizi enflasyon :slight_smile:

Durumumuz kotu dustugumuz duruma bak TurkNet bunu kaldirdi ise durum ciddi maliyet acisindan

Daha önceden yani 1 haziran öncesinden çok yapanlar için geçerli değil demi mesala 180 kişi benimki
Birde 1000 megabit paketleride satışa çıktı TurkNet ne zaman verir türk telekom fiber altyapısından hizmet alanlar için

Bence vercegini sanmam 1000 mbps 200 ve 500 verirler cunku port kiralama maliyetleri col pahali bu tarifelerin tabi calisma oluyomus ne zaman paylasilir bilinmiyor

Diğelim 500₺ anlaştık pakete geçtim ilk ay indirimli faydalandım diyelimki benim zaten 3 yıl fatura gelmeyecek ikinci aydan sonra yine bedava olacakmı