Arıza kaydı açtım fakat internet berbat

Selam aleyküm arkadaşlar malesef 50 MB hızda iken hızımı 75 çıkardım o günden bu yana Ping gecikme yükseldi özellikle 18 den sonra 23 kadar internet kopmuyor fakat sözde yoğunluk nedeniyle internet performans berbat durumda oluyor ve ne yazikki bugün internet artık iyice öldü koptu geliyor kopup geliyor 2722166970 hatta sahip Ne yazıktır akşam uydu izleyemiyorum o yüzden canlı TV izliyorum ama uzun zamandır canlı TV izleme akşam takılıyor ama komşu TTNet kullanıyor 24 MB onda. İstedim wi-fi yoluyla hiç takılma neredeyse olmadan izledim peki şimdi üst komşu 24 MB iken ben 75 olmama rağmen izleyemiyorsam internet bana hiçbir artısı kullanım olarak olmuyorsa gerek yok 95 TL ücret vermeye gerek yok heleki akşam işten gelip Netflix beinconnetch keyfi olmayacak sa gerçekten arttı elveda vakti demektir

En son da bu

Altyapınız kaldırmıyor yapabileceğiniz birkaç şey var.
1 telefon bağlantısı var ise telefonu iptal edip splitter kullanmadan kabloyu direk modeme bağlayın.
2 apartmanınızda bulunan kablolar eski ve ek var ise yeni bir hat çekmelisiniz.
3 hızınızı tekrardan 50 mbit e düşürmelisiniz.

1 Beğeni

Zaten bunu 6 ay önce Cat6 kablo ile Telekom apt girişindeki kutudan eve kadar kendim bizzat çektim splinter iptal ettim denedim kısaca arıza kaydı açınca iyice internet bozdular

Hocam hızınızı tekrar 50 mpbs ye dusurmenizi tavsiye ederim.