Aralıklı olarak gelen ping sorunu

merhaba ben fiber 100 paketi kullanıyorum download ve upload hızım gayet normal fakat ne zaman oyuna girsem ilk başlarda pingim iyi oluyor sonra 10 saniyede bir pingim 1000 seviyesine çıkıyor sonra düşüyor sonra yine aynı 1000 pinge çıkıyor ve bu şekilde ilerliyor bunun bir çözüm yolu var mı modemi resetledim çözülmedi kablolu da çözülmedi bilgisayarda virüs de yok bunun çözümü nedir ne yapmam gerek biliyor musunuz yardımlarınız için teşekkür ederim

1 Beğeni

Sadece oyuna girince mi oluyor

1 Beğeni

Selam, buradan “Hızım Düşük-Performans” kayıt açın ve kayıta sorun yaşadığınız sunucu/oyunun IP adresini “Tracert” testi ile 3 kere ve 15 dakika aralıklar ile paylaşın.

2 Beğeni

merhaba tracert testi nasıl yapılıyor pek bilmiyorum yardımcı olur musunuz

1 Beğeni

Tabi, bu “Tracert Nasıl Atılır ? - YouTube” linkten kısa ve hızlı bir şekil de öğrenebilirsiniz.
Sorun yaşadığınız oyun veya oyunları söyler misiniz?

1 Beğeni

battlefieldf4 rocket league cs go minecraft serverları valorant bir çok oyunda ping sorunu yaşıyorum

evet sadece oyunlarda oluyor oyuna giriyorum 10 saniye pingim normal seyrinde devam ediyor sonra pingim 900 seviyelerine çıkıp anlık kopma yaşıyorum sonra düzeliyor bu çok sık oluyor ama biraz sinir bozuyor

Birtane tracert vardı. Her oyuna atıyordu. Yapmışlardı.
Biliyor musun yerini.

https://forum.turk.net/t/aninda-tum-oyunlardaki-ping-degerlerini-gosteren-script/

buyrun hocam

1 Beğeni

Kanka Wp’den yazdım, @Yunus40’a ait bir uygulamaydı sanırsam.

Bu testleri, 3 kere ve 15 dakika aralıklar ile kaydınıza yollayın. Bağlı olduğunuz sunucunun IP adresini bulamıyorsanız NetLimiter adlı programdan bulabilirsiniz.

1 Beğeni