Aradık ulaşamadı sorunu

bu ayın 6sından beri abonelik almaya çalışıyorum ama süreç kağnı gibi. Telefonla başvuru yaptım kayıt sırasında hata oluştu sizi tekrar arıcaz 5 dk içinde denildi aranmadım. ben kendim online başvuruda bulundum. daha sonra evrakları geitrmek için kurye randevu vermek için arıcak dedi aranmadım bana gelen mesaj ; sizi aradık ulaşamadık. numaramı teyit ettim tekrar yazdım güncelledim yine aynı cevap aradık ulaşamadık. dedim bari evrakları ben yollayayım size ki akabinde mng kargoya verdim . hatta online dan destek kısmına da yazdım. yazdıgım mesaj şu ; ben evrakları göndericem kargoyla tamam da size teslim edildikden sonra sesli onay aşamasında sizi aradık ulaşamadık derseniz ne yapıcam dedim. sizden onay alına kadar beklicez onay alınmadan abonelik başlatamayız dediler. bugün sabah sizi onay almak için arıcaz denildi. 2 saat sonra pat mesaj geldi sizi aradık ulaşamadık. dedim iş yerinden başka arkadaşımın numarasını vereyim onu arayın ben açıcam telefonu . hatta akabinde bir tane de sabit numara verdim. ama hala aranmadım hala aranmadım. iys den kontrol ettim acaba ben turknetin numarasını e devletden engelmi koydurdum diye baktım öyle birşey de yok. operatörümü aradım engelleme yaptırdım mı acaba diye öyle bi durumun olmadını söyledirler ki 850 li kargo numaraları beni arıyor. yani gerçekden anlamadım abone mi size lazım değil yoksa bizdemi sıkıntı. yani dedim gerekirse ben arayım onları onay vereyim diyrum yok olmaz öyle şey diyorlar. yani bir kaç gün daha sabrederim ama sonrasında baktım aşılamıyor süreç başka iss lere yönelirim. yani resmen kendimizi zorla abone yapmaya çalışıyoruz da TurkNet yapmıyormuş gibi geliyor @EFG bu sorunum hakkında ne yapabiliriz nasıl başlatıcaz artık bu aboneliği.

Telefonunuz üzerinden engellemiş olabilir misiniz? Cihaz ayarlarından kontrol edebilir misiniz?

Hocam engellediğim numaraların içinde 850 li hiç bi numara yok. Yani işin ilginç yanı dün öğleden önce aradık ulaşamadık mesajı geldi. Ama o bilgilendirme yapıldıkdan 10 dk sonra 850 ile başlayan kolay gelsin kargosu aradı görüştüm . Yani gerçekden bilemedim ya . Operatörümü bile değiştirdim gece 5 de geçiş yapılcak . Bakalım yarın ne olacak ama ortada bi sorun var ve çözemiyoruz