Apple TV+, Netflix, Amazon Video ve daha niceleri bir arada: Plex tanıtıldı!

Netflix 4 ekran fiyat 78 tl GG.

1 Beğeni

Bence Netflix her evde olması gereken bir platform. Ancak ülke şartlarında geçim sıkıntısı o kadar ön planda ki keyfi harcamalara yer yok maalesef. Yakın zaman da aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum :laughing:. Artık başka bir platforma yönelme zamanı gibi

1 Beğeni

Artık televizyon radyo bize yeter Netflix varmiydı önceden

1 Beğeni

netflix kendi kendine zarar verdi aslında çünkü disney+ gibi bir dev türkiyeye 30 tl gibi bir miktardan giriş yapıyor çoğu kişi disneye çok uzun süre geçecektir ki disney inanılmaz dolu bir platfrom

Netflix veya diğer platformların her evde olması gereken zorunlu bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

1 Beğeni

Son ayımdi netflixte ister istemez amazona geçtik bayağı kaliteli içerikler var biraz cebimizde kalsın diyorum. Pek girdiğimiz de yok netflixe boşa ödüyorduk :slight_smile:

1 Beğeni

Güzel diziler ve filmler var bence :man_shrugging:t2:

1 Beğeni

Tv izlemediğim için elzem değil benim için. Dizi izlemeye vaktimiz olmuyor valla :face_with_hand_over_mouth: sinema zaten kırk yılda bir. Geri kalanlar için de YouTube yeterli geliyor. :innocent:

Hele ki malum dünya düzeni ve pandemi yaşantısında olmazsa olmazlarımız arasına Netflix girdi bence…

1 Beğeni