Apartman İnternet sorunu ACİL YARDIM!

Arkadaşlar 2 ay öncesine kadar apartmanımızda internet vardı internet kullanıyorduk fakat birdenbire internet bağlantımız kesildi ve hiçbir şekilde geri bağlatamıyoruz tüm isslerin altyapı sorgularında bunu söylüyor:
image
Binada farklı dairelerde internet kullananlar mevcut aynı sitemiz yan binada bile fiber altyapı mevcut fakat biz hiçbir şekilde erişim alamıyoruz

Merhaba, Türk Telekom müdürlüğüne giderek adresindeki bilgileri güncellemeleri isteye bilirsin. Fiber alt yapı yoksa ordanda talep edebilirsin.

Selamlar @dogukanrs, forum profilinize tanımlı müşteri numarası üzerinden kontrol ettiğimde hizmetinizin geçtiğimiz ay dondurulmuş olduğunu görüyorum. Altyapı sorgulamada hizmet görüntüleyemiyor olmanızın sebebi portların dolu olmasından kaynaklanıyor. Binanızın tamamında mı bağlantı sorunu yaşanıyor acaba?

türk telekom bana başvuru yap diyor o süreç de 6 ay 1 yıl arası değişiyor diyor 6 ay internetsiz napabilir bi insan benim burda anlamadığım şey şu hazırda bir abonelik varken üstelik TurkNet birdenbire bağlantı kesilip nasıl altyapı yok diyebiliyorlar

o aboneliğim malatyadaki aboneliğim onunla bir alakası yok bu problem istanbuldaki şuanda oldugum konumda apartmanda farklı insanlar internet kullanırken yan binada bile dedigim gibi fiber altyapı varken(mahallede altyapı sorunu yok) bizim binada sadece bizim daireye internetin hiçbir şekilde bağlanmaması daha önceden bu dairede TurkNet kullanılıyormuş ev arkadaşım söyledi birdenbire kesinti olmuş ve türknetten hiçbirşekilde dönüş ve yardım alınamamış o günden beridir de daireye internet bağlatılamıyor

Altyapı yenileme çalışmaları yapılıyor ve bu süreçte fiber dönüşüm başlamış olabilir. Bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne gidip neden mevcut altyapının kaldırıldığı bilgisini öğrenebilirsiniz.

Sorun yaşadığınız hizmete ait müşteri numarasını paylaşabilir misiniz?