Ankastre dolabı nasıl yeniletilebilir?

Resimde de görmüş olduğunuz üzere savaştan çıkma bir saha dolabı kullanıyoruz. Ve bu oldukça eski neredeyse 5 yıl olmuştur herhalde ayrıca VDSL bile kullanamıyoruz ADSL kullanabiliyoruz. Evde 4 kişiyiz artık bu yavaşlığa katlanamıyoruz. Saha dolabımızı değiştirtme şansımız var mı? Varsa ne yapmamız gerek?

1 Beğeni

normalde saha dolabı değişikliği olmuyor diye biliyorum ama en yakın türk telekom müdürlüğü yardımcı olabilir belki

Dilekçe yazmama gerek var mı?

bence ilk önce bir müdürlükle görüşmeyi deneyin derdinizi anlatın onlar yardımcı olmaya çalışır umarım

Resimdeki saha dolabı değil ankastre kutusudur.

ankastre kutusunu değiştirmek sanırım hıza bir etki etmez yanılıyor muyum?

oksitlenme paslanma felan yoksa etki edeceğini zannetmiyorum

Saha dolabını nasıl bulabilirim öyleyse?

Hat değerlerini atar mısın?

atanabilecek maks hızlar atanmış sanırım

Saha uzaklığım da bu şekilde saha dolabımı nasıl bualabilirim ya da bu durumda ne yapabilirim?

Bu durumda bulunduğun ilin Türk Telekom İl müdürlüğüne dilekçe vererek vdsl alt yapı başvurusunda buluna bilirsin o uzaklığa göre hat değerlerin normal şuan alabileceğin Max hızı alıyorsun

Fiber getirtemem değil mi? Apartman da yaşamıyorum.

yani dilekçe ve imza bir çözüm seçeneği ama ne kadar ilgilenirler orası ayrı muamma :))

1 Beğeni

Twitterdan ümit onal in postunun altina fotoğraf atin direkt arıyorlar. Abartı veya yalan diye düşünebilirsin tam 2 gün içinde değişiklik yapıldı. He şunu da söyleyeyim ankastre değişikliğinin yapilmasinin hıza etkisi neredeyse sıfır. Oksitlenme vs olursa belki ama degistirtin en azindan aklınızda kalmasın.