Aniden kesilen internet

26.06.2022 saat 23:00 da aniden internetim gitti. Arıza talebi oluşturdum. 27.06. Sabah saat 9 civarı 2 arkadaş gelip iç tesisatı kontrol etti ve sorun alt yapıda bildireceğiz, diyerek gittiler. Ama hala internetsizim, yıllardır kullandığım turnetten memnunum ve birçok kişiye tavsiye ettim. Bu uzun zamanlı kesinti malasef iyi olmadı. Bu konuda başka yapabileceğim birşey varmı. Lütfen yardımcı olun

1 Beğeni

Merhaba dsl ışığınız sabit yanıyor mu

Merhaba, @Sinan34 Modemde hiç bir ışık yanıyor mu ? Destek numarasını mesaj olarak alabilir miyim ?

Fotoda görülen ışıklar sabit yanıyor

Ayrıca destek numarassı
53733337

Fiber kabloda sorun olduğu anlaşılıyor.

1 Beğeni

Sanırım binaya gelen kabloda çünkü gelen arkadaşlar binaya sinyal gelmediğini söyledi. Ayrıca başka bir komşumun daha internetinin aynı zamanda kesildiğini öğrendim. Tahmini süre nedir?

Daha yeni ilettiğim için sabah bilgi verirler.

Teşekkür ederim.

Merhaba, arızanızın çözümü için kaydınız bir üst birime aktarıldı. Ben de takibini sağlıyorum :raising_hand_man:

Genelde sabit kırmızı ışık duruyorsa modem yandı anlamına gelmez mi

Merhaba Alperen bey konu ile ilgili bir geri dönüş veya zaman bilgisi verildimi?

Güncelleme son durumla ilgili telekom kablomuzu değiştirdi. Her 2 bloğun lablosunu(siyah) kablo turuncu ile değiştirdi. Eski kabloyu fare kemirmiş. Kutulardan bağlantı için beklemedeyiz.

1 Beğeni

Merhabalar, arka planda takibini sağlıyorum :innocent: