An itibariyle tekrardan internet sorunu

İş görüşmem var ve internet halen çok kötü ya 2 gündür pek problem yaşanmıyordu neden tekrardan böyle sorun yaşıyorum ya şu fotoğrafa bakın speedtest’te image’lar css’ler falan yüklenmiyor sayfanın yüklenmesine şükrediyorum artık. Telefon internetimi artık harcamaktan bıktım ama siz halen geçiştirip çalışma yapıyoruz demekten ve resmi bir açıklama yapmamaktan bıkmadınız tebrikler 2 yıldır geçmeye çalıştığım taahhütün bitmesini bekledim karşılığını güzel verdiniz

an itibari ile bende çok ciddi problem başladı hızım bir anda 0 a düşüyor tekrar çıkıyor evden çalışan kişi var bu bizi çok zor duruma düşürüyor malesef. Sorunun kaynağımda maalesef türk.net altyapıda sorun yok. Artık çözmelerini bekleyeceğiz başka çare kalmadı

19.00 itibariyle peş peşe 4kez internet gidip geldi… ben böyle sorun hiç yaşamamış din… Geldiğin de dikkat ettim 99996 olan hızım 97.000 e düşmüş… neden olabilir

30-40 saniyelik kesintiler oluyor internet var gözüküyor ama herhangi bir siteyi açmıyor

nedense bu moderatörler bu tür arızaların hiçbirinin altına bişey yazmıyor. buda bana çok ilginç geliyor. aynı durumdayım kaç kez arıza kaydı açtığımı bilmiyorum zaten bişey de farketmiyor. çünkü otomatik cevap vermekten öteye geçmiyor. şimdi işin komikliğine bakın 30 dakika önce açtığım bağlantı kopma sorunu için 30 dakika sonra ‘‘24 saattir hattınızda kopma yaşanmadı diye mesaj geliyor’’ sonrada diyorlarki yoğunuz yoğun olursunuz tabi çünkü kullanıcının problemini çözmüyor ve geçiştiriyorsunuz o da ne yapsın defalarca kayıt açıyor. sonra herşeyi ilk biz yaptık. komik

Ne yazalım zaten forumda saturasyon ile ilgili bir konu var. Tüm konuların altına yazacağız veya çözüm üreteceğiz diye bir kural yok.

3 Beğeni

peki biz nereden çözüm bulacağız? TurkNet Online İşlem Merkezi oto yanıt veriyor çağrı merkezinde kayıt olduğunda müşteri hizmetlerine bağlanmadan telefonu kapatıyor burada soruyoruz yapılıyor deniliyor ama resmi açıklama yok ve işin garibi başka forumda resmiymiş gibi açıklama yapılıyor. burada saturasyon orada yok şu burada yok bu oimde sorunlu biziz. ben 2 yıldır geçmeye çalışıyodum şimdi geçtiğimden beridir herkes başka hizmetlere geçiyor demek ki bu ay problem var ve çözüm yapılacağına dair resmi bir güvence verilmemiş arkadaş da hakkı olan çözümü istiyor. siz de eğer bu işi yapmayı üstlendiyseniz ücret almıyor bile olsanız burada bu servisi temsil ettiğinizden cevaplama zorunluluğunuz var tabii anlıyorum bazı arkadaşlar çok fazla abarttı ama bu sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor bence

1 Beğeni

@EFG nin yaptığı açıklama resmi açıklama. Takipte kalın. Bizim aldığımız bilgiye göre “bazı bölgelerde sorun tamamen giderildi bazı bölgelerde devam eden sorunlar için çalışmalar devam ediyor” şeklinde.