Altyapının desteklediği hızı alamıyorum

altyapım 66 desteklediği için paketimi 35den 75e taşıdım modemime gelen hız 41 mbps nedeni ne olabilir türk telekomun modemini kullanıyorum bina eski olduğundan dolayı hat kabloları yıpranmış eski olabilir mi eğer öyleyse nasıl değiştirebilirim kabloları ?

ankastre dediğiniz apartmandaki kutu değil mi onun için dış taraftan gotürsem bir sorun teşkil eder mi acaba apartman da

muhtemelen iç tesisatta sorun var ama onu ben yapamam dışardan çekersem kabloları hiç uğraşmadan sıkıntı olmaz değil mi

Altyapı Sorgu sonucu ne çıkıyor farklı ISS sitesi üzerinden adresinizi sorgulayın. Destek kaydınız açık ise hız profili güncellemesi talep ettiğinizi belirtin.

farklı iss üzerinden de sorguladım hep 66 çıkıyor sanırım TurkNet ile bir alakası yok en fazla 6 10 mbps kadar bir kayıp olurdu türknetden kaynaklı olsaydı, 25 mbps kadar var muhtemelen iç tesisat yıpranmış

11.6db de 8 snr çıkmış modemi ankastreye bağlayıp maksimum hızı Kontrol etme şansınız varsa çok bir değişiklik olmadığını görebilirsiniz. Umarım yanılıyorumdur.