Altyapım desteklemesine rağmen bir türlü gerekli hızı alamamam

21.07.2022 tarihinde TurkNet aboneliği için geçiş yaptım ancak geçtiğime geçeceğime daha hizmet alamadan pişman oldum. İlk başta bana maksimum 83 mbit hız alabileceğimi söylediler akabinde türk telekom saha ekibinin altyapımın 50 ye kadar kaldırdığını iletmesi üzerine paketim düşürüldü ancak hala devam eden arızam da benden sadece hız testi istiyorlar alabildiğim en fazla hız 12 mbit indirme ve 1mbit altında yükleme söz konusu böyle devam ederse daha başlamadan iptal edicem

Merhaba modem arayüzünden hat değerlerinizin görselini paylaşırmısınız.

ADSL porta bağlanmış olabilirsiniz, modem arayüzünden hat değerlerini görmemiz gerekli

VDSL olarak bağlıyım malesef adsl değil zaten iptal talep ettim ugraşılacak gibi değil homeoffice çalışan biri olarak bu kadar bekletilmesi işim ve benim için hiç sağlıklı değil. Neredeyse 10 gün olucak doğru düzgün kullanamadim Allah’tan alt kattakiler yardımcı oldular en azından işimden geri kalmayayim diye yoksa türk nete kalsa ben çoktan işten atılmıştım. Anladım ki sadece reklam üzerine bir ilerleyiş var malesef ben memnun kalmadım.

Sanırım hat değerleri olarak bu kısımdan bahsediyorsunuz.

Ahmet Bey merhabalar, destek kaydınızın numarasını benimle paylaşır mısınız? Size yardımcı olmak isterim :innocent:

54610074 destek numaram ancak zaten iptal talebimi ilettim faturalamam 24 saate durucakmis neredeyse 10 gündür baglanamayip bağlansa dahi istenen verimin çeyreğini veremeyen servis sağlayıcısı türk net ile devam etmeme kararı aldim

İptal talebiniz için üzgünüm. Kaydınız detaylı inceleme ve müdahale için network birimine iletildi. Yine de iptal talebinizin teyidi için en kısa sürede sizinle iletişime geçilecek :innocent: