Altyapı yok diyor. Altyapı var

Arkadaşlar merhaba, yeni bir adrese taşındığım için TurkNet aboneliğimin nakili için başvurdum fakat altyapı yok diyerek aboneliğimi iptal ettiler. port olduğuna da eminim. şuan oturduğum evden çıkan ailenin de TurkNet aboneliği vardı. TTnet aboneliği de istemiyorum. daha önce böyle altyapı olupta yok denileniniz oldu mu? ne yapmalıyım. teşekkürler

Selamlar @Mucahit11, rica etsem forum profilinize müşteri numaranızı ekler misiniz?

1 Beğeni

ekledim alperen bey. ilginiz için teşekkür ederim.

Aranmanız konusunda ekiplere bilgi ilettim. Bu arama sonucunda bir netice alamazsanız yerel sağlayıcı bölge müdürlüğünü bizzat ziyaret edip port tahsisi konusunda görüşme yapmanızı tavsiye ediyorum. Port tahsis edildiğinde tarafımıza başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

teşekkür ederim alperen bey öğleden sonra aradılar hemen. port olmadığını başka bir ekibin arayacağını söylediler. sanırım yine port yok diyecekler. turktelekom port olduğunu söylüyor. fakat TurkNet e yok diyor sanırım. ben bi ekip gönderilip bakılmasını istedim arayan hanımefendiden fakat pek dinlemedi. sizi arayacaklar dedi kapattı. şaşırdım :slight_smile:

Anlıyorum. Sonuç alamazsanız diğer tavsiyeyi uygulamanız yararlı olabilir.