Altyapı ve dslam kilidi sorunu

Hat zayıflamasından dolayıdır. Bi cat 6 kablo çekilse düzele bilir… yapabiliyorsan. Modemi direk ankastreye bağla kısa kabloyla ordan daha iyi sonucun olur. Hızın artmaması kablodan dolayıda olabilir

Değil Cemal, paketi ve tanım 75mb olmasına rağmen böyle kalıyorsa benim önceden yaşadığım sorunu yaşıyor olabilir…

OİM “Teknik Bilgiler” kısmında tanımlanan hızı ve “Paket bilgileri” kısmında ki paket hızını söyler misin?

1 Beğeni

yazamıyor. belirli yazmadan sonra yazamıyorsun

Yeni kayıt olduğu için foruma. O zaman, ben özelden arkadaşla irtibatta kalayım…

Forum profilinizde güncelleme yaptım yazabiliyor olmanız lazım.

paket değiştirmesi için oimden yazmasını söyledim. en son özelden yazdım burdan yazamadığı için. yazmasını bekledimde. özelden yazmadı.

OİM den destek kaydı oluşturdum zaten beklemedeyim şu anda destek kaydı no:46678939
gelişme olmadı hala beklemedeyim.teşekkürler bu arada tanımlı paketim ozgür iletişim 50 fakat altyapı sorguladığımda 85 mbps hız alabildğimi ve özgür iletişim 100 paketini kullanabileceğimi söylüyor

Tamam, kaydınıza şunu talep edin: “Özgür iletişim 75mb pakete geçişimi talep ediyorum” diye belirtin. Eğer “kaldırmaz hattınız, sorun olabilir” gibi bir dönüş alırsanız şunu da ekleyin: “Hattımda paket güncellemesi sonrası oluşabilecek sorunların muhattabıyım ve kabul ediyorum” diye belirtin.

1 Beğeni

Tamamdır aynen dediğinizi destek kaydına ekledim destek kayıt ve abone numaram konuda mevcuttur ilginiz için teşekkürler. Gelişmeleri size ileteceğim.

Özel mesaj üzerinden dönüş sağladım.

Çözüldü :white_check_mark: